Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba már nyomhatja ennyire...

A baba már nyomhatja ennyire a bordáimat? Fáj a bal oldalam derekam a bordám alatti rész illetve a mellem alatt a bordáim.

Figyelt kérdés

Nem éreztem még ilyet. Olyan mint mikor az ember elfekszi elnyomja magát de már dél óta tart. a baba mocorog sőt éjjel annyira aktiv volt hogy fel kellett kelnem sétálni. most is arrafelé rugdos. Nem akarok feleslegesen ügyeletre rohanni (min.45perc mig odaérünk) Pihenésre se nagyon mulik..olyan izomlázszerü fájdalom. Magnézium segithet?Vagy csak a baba nyujtja a helyet?

26hkm


2013. dec. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de még nekem sem éri el a baba a bordámat. Az viszont lehet, hogy vagy Ő vagy a méhed nyom valami ideget és oda sugárzik ki a fájdalom. Ha nem múlik, mutasd meg azért orvosnak. Minden jót!
2013. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, én is hasonlora gondoltam.nem tudom pontosan mekkora lehet most vagy meddig ér fel de ha az oldalamonfekszek akkor álltalában ott toporzékol ahol kb a lépem van és ott faj most....
2013. dec. 13. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A méh szalagok húzódhatnak,ez okozhat fájdalmat,illetve ilyenkor gyakoribbak a derékpanaszok,a gerinc terhelése miatt,de vese is okozhat hasonló tüneteket.Mindig jobb feleslegesen bemenni,vagy felhívni az ügyeletet,/ahol a panaszaid alapján javasolhatják,hogy megnézzen e orvos/ ,mint hogy bármi gond legyen.Ha rossz megérzésed van,inkább doki.
2013. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
holnapig várok mert az a baj hogy most elutaztunk szüleimhez, egy kis faluba, és én hülye otthon felejtettem minden papiromat a kiskönyvet leletelet ilyesmit....lehet csak megerőltettem kicsit magam ma sokat takaritottam és bizony lehet hogy az amugy is fajos derekam sugarzik előre. beveszek magnéziumot.bár mindjart elalszok.
2013. dec. 13. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg befordult és a kis lábak pont érik a bordáidat :) Kitartás, mert ez a végéig így lesz! Nálam 29. héten kezdődött, napi 800-1000 mg magnézium csodákra képes! Ha nagyon fáj, akkor pezsgőtablettában veszem be, ami sokkal hamarabb hat. A másik, ami hatásos ilyenkor, a meleg zuhany, elernyednek a szövetek és arrébb tud csúszni a baba lába.

Az orvos sajnos semmit sem tud tenni vele, bár itt olvastam olyat is, akinek fájdalomcsillapítót adtak. Én a pici miatt eddig sem szedtem semmilyen gyógyszert, biztosan nem venném be.

2013. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Már nem fáj hálisten. Kiderült mi a probléma. Be volt görcsölve a hátizmom, egész fennt és az lesugarzott. a parom kimaszirozta azota jobb naprol napra. közben a baba is nött egy hatalmasat mert a haskörfogatom megnőtt,éreztem is ahogy feszül minden ez még rátett egy lapáttal. De az oldalam mar nem fáj. csak ha a baba épp ott toporzékol..

Köszi mégegyszer.Holnap azért megemlitem a gondozason.

2013. dec. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!