Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami bevált ötlet?

Van valami bevált ötlet?

Figyelt kérdés
elég csúnyán megfáztam és vesz.terhes vagyok semmit nem szedhetek hajnalba muszáj volt 1 algopirin mert lázas voltam!fáj a torkom és a fejem acitromos teán kívűl valami ötlet valakinek?
2013. dec. 14. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aha, orvos. Ne szedjél, egyél, igyál ellenőrzés nélkül semmit. Én is veszélyeztetett vagyok...
2013. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia, paracetamol tartalmú láz- fájdalomcsillapítót szedhetsz. Háziorvossal, nőgyógyászommal egyeztettem ezügyben anno. Nekem még a hagymatea volt jó, mikor már a száraz fullasztó köhögés része jött a betegségnek.
2013. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt mondta, hogy pirineket nem lehet szedni.

Bár azt nem írtad, hány hetes vagy.

Panadolt tuti lehet, de egy gyógyszerés is tudni fogja mit szabad, mit nem.

2013. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30 hetes terhes vagyok és még az elején nekem is volt meghűlésem,igazából c vitamint adtak,meg a lázra Benuron 500 mg-os tablettát.
2013. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

26 hetes vagyok.

a szülészetet hívtam fel hogy mi van ott mondták hogy egy algopirint bevehetek.

csak most nem tudok hova menni hirtelen de azért köszönöm a segítséget!

2013. dec. 14. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Házi orvosi ügyeletnek mindenhol lennie kell!!Talán menj el oda!
2013. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem tudok most elmenni az ügyeletre eléggé macerás a busz közlekedés ráadásul egyedűl vagyok itthon!

én azt hittem mondtok valami használható ötletet így hirtelen mert csak holnap tudok ügyeletre menni! mondjuk az a hagyma tea vagy ilyesmi! de azért köszi

2013. dec. 14. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok a hagymatea biztosan jó meg egy kis c vitaminod is van otthon biztos meg a mai estére biztosan megfelel az algopirin,mert azt hallottam,hogy a közeli kórházban is ahol lakom az osztályon is algopirint adnak.Aztán jó meleg ágyikóba feküdj bele,talán sikerül még kiizzadnod is és szerintem már is jobban éreznéd magad,de ha teheted holnap menj dokihoz azért.
2013. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm 4-es
2013. dec. 14. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum, ha szereted a homeopátiás dolgokat :)
2013. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!