Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő elteltével jött az...

Mennyi idő elteltével jött az sms? A 12. heti genetikai uh után vettek vért, (igazából azt se tudom mit néztek) akkor azt mondta a véres nő, hogy 3 hét mire megvan az eredmény, mivel angliában végzik a tesztet. Mit néznek vajon a véremben?

Figyelt kérdés
Ezzel szemben múlt héten kedden (1 héttel a vérvétel után) hívott egy laboros, hogy valami nem volt megfelelősen feltűntetve a papíron, talán az, hogy melyik nap volt a vérvétel... megadtam neki és mondta, hogy a hét vége felé valószínű meglesz az eredmény. Ezzel szemben még mindig semmi. A telefonszám tuti jó, mert hívtak... lehet, hogy mégis csak 3 hét lesz?
2009. nov. 24. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tájékoztató amit elötte adnak és abban leírnak mindent részletesen,legyél türelemmel meg lesz az eredmény ésn is 2 hetet vártam rá.
2009. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan 1 hét volt
2009. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem csúszik akkor. :) Bár holnap lesz 2 hete. És mit néznek ilyenkor?
2009. nov. 24. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hete kedden volt vérvétel és múlt héten csütörtökön jött sms.
2009. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A down-kor-t és a 18-as szindrómát nézik. Akkor jó, ha rajta van, hogy negatív. Én is a múltkor paráztam, hogy nem olyan értékeim lettek, mint amivel mások dicsekednek, de megnyugtattak, hogy ha ott a negatív szó, akkor rendben van minden.
2009. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem 12én vették le a vért,és 20án küldték az email értesítőt,meg az eredményt.

a DOWN-szindrómát és az EDWARDS-szindrómát nézik.

nyugi,nekem az 1.babámmal 2008ban még 3hetet kellett várni,nem küldtek sem smst,semmi mást,csak 2hét után a számlát.

2009. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kombinált teszt... Nekem azt mondták, hogy 1,5 hét múlva jön az sms, amiben benne lesz a kódom, amivel megnézhetem neten az eredményt. 3 hét múlva pedig mehetek a valódi papírért is, mert nyilván az igazi lelet papíron jön.

Furcsálom, hogy nem kaptál tájékoztatást, én egy komplett kis füzetet kaptam a kombinált tesztről...

2009. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Annyit tudok róla, hogy támogatott teszt, 12. heti genetikai uh-val egyidőben kell le legyen véve.

Azt írták csak le, hogy hozzájárulok a vérvételhez, meg hogy az datokat felhasználják meg ilyesmi.

Nagyon odafigyelek magamra, túlon túl is, tehát nem a saját hanyagságomból nem vagyok képben.

2009. nov. 24. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
dehogynem azt sem tudod mi van a 12. heten milyen vervizsgalat es mit neznek ilyenkor.en ennyi idos terhesen mindenek utan neztem sot meg most is.az egyik legfontosabb vervetel volt most neked./véres nó/
2009. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok, asszem. :)

Akkor értem. Szerintem, írd be a google-be, hogy kombinált teszt, a kapott tájékoztatóban nekem azt is leírják, hogy milyen értékek jók majd, és hogy miket néznek, egy PAPP-A-t, az fehérje, ha alacsonyabb, mint az átlag, akkor az a rossz, és a hcg-t, ami meg akkor rossz, ha magasabb... Plussz kg, életkor, korábbi terhességek, stb , ami befolyásolja a kockázatot. Ha az arány 1:250-hez alatti, vagyis 1:251-hez, 1:100000-hez, stb, akkor az negatív eredmény, akkor nem kell aggódni.

Nézz utána, elég fontos, hogy 83%-ban kiszűri a bajt.

2009. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!