Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődött a...

Nektek mikor kezdődött a hányinger kb. hányadik hétben?

Figyelt kérdés
Én 4-5 hetes terhes vagyok, nagyon félek, hogy ne legyen semmi baj, a fáradtságon kívül még semmi más "panaszom" nincs. Czeizel dr írásában olvastam, hogy az ember minnél rosszabbul van, annál biztosabb hogy megmarad a baba.
2013. dec. 16. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

4-5 hetesen, de nekem brutál volt és sokáig. Ne kívánd magadnak ezt, nulla tünettel is lehet szép egészséges babád.

És ne olvasgass annyit (Czeizelt kicsit nagyobbra tartják, mint amennyire profi mindenben, bocs)

2013. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Van valamennyi összefüggés a hányás és az embrió életképessége között, de nem annyi, amennyit gondolsz. Tehát nem az van, hogy ha hánysz, akkor tuti, hogy minden rendben és ha nem, akkor tuti, hogy baj van. A tünetek jönnek-mennek, van, akinél semmi sem jelentkezik.

Én 21 hetes vagyok, nem hánytam egyszer sem, egyetlen egyszer volt egy kis émelygésem. Kolléganő 24 hetes, egyszer hányt összesen. Nővérem szintén egyszer hányt, 4 hónapos az unokahúgom.

Anyukám minden terhességét végighányta, sajnos egyke vagyok, több, mint 8 vetélése volt.

2013. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok, egyszer sem volt rosszullétem. Az első 10-12 hétben fáradtabb voltam, mindig álmos.

Összesen ennyi tünetem volt:)


Nem kell készpénznek venni ezt a minél rosszabbul vagy, annál biztosabb a terhesség dolgot.

Ez tök egyéni, épp hogy reagálsz a hormonokra. Van aki érzékenyebben, van aki nem. Van aki bírja a fogamzásgátlót minden tünet nélkül, van aki meg rosszul van tőle. Nekem soha nem volt semmi tünetem pl. a fogamzásgátlótól, terhességem alatt sem volt eddig tipikus terhes tünetem:)

Örülj neki, hogy nincs:)

2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

8-12 hét között nem igazán kívántam semmilyen ételt. De ezt még émelygésnek sem mondanám, csak étvágytalanságnak.

Hányni, egyszer sem hánytam. Hála Istennek a baba makkegészséges.


21 hkm

2013. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél 6 hetesen. Elsőnél csak két hétig tartott, másodiknál a 16ik hétig!
2013. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12.héten kezdődött,komolyan,addig semmi nem volt.Most vagyok 20 hetes,kb most múlt el teljesen.

Ritka az ilyen,de én így jártam...

2013. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz ;) csak kíváncsi voltam a statisztikára, mindenkinek boldog babavárást és babázást!!
2013. dec. 16. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a második terhességem, az elsőnél semmilyen tünetem nem volt az álmosságon kívül és nagyon könnyű terhesség volt, végig dolgoztam, soha nem volt gond, és van egy kis angyalkám aki éppen alszik. Most a második terhességemnél a 20. hétben vagyok, kb a 6-10. hétig émelyegtem (nem hánytam, csak amikor üres volt a gyomrom akkor émelyegtem de elviselhető volt) és most is rendben vagyunk. (unokatesóm két terhességénél is nagyon rosszul volt, hányt, egyik baba sem maradt meg. Most a harmadik terhességnél vészes hányással kórházban is volt, szerencsére jól vannak) Örülj hogy nem vagy rosszul :)
2013. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnel az 5. héten kezdődött és a 13-14. Hétig tartott.

Brutal volt.

2013. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekelne, hogy miért pontoztatok le
2013. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!