Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nálatok hogy zajlanak a...

Ti nálatok hogy zajlanak a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
Nálam még nem jelentkezett semmi, remélem nem is fog mert minden reggel ébredés után egy órával, buszozok egy óra hosszát. Kis hányinger fékezésnél, de még bírom. Szerintetek összefogom magam hányni egyszer a buszon? Nagyon nem szeretném, de öt hónapos koromig buszoznom kell napi két órát
2013. dec. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy hányni fogsz és az sem biztos,hogy reggel.Nekem kizárólag este voltak rosszulléteim.Egész nap jól voltam,este 8 után meg hajoltam a wc fölé.Egyik percről a másikra jött az érzés,nem lehetett koordinálni.Legyen nálad zacsi,ha gond lenne,de ez nem törvényszerű,hogy,aki émelyeg az hány is.
2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam nem reggeli rosszullétek vannak, hanem napközbeniek, de főleg estiek. Reggel teljesen jól érzem magam. Viszont semmit sem kivánok, rá se merek gondolni a kajára, mert egyből hányingerem van, de enni muszáj. Főleg este szoktam hányni. Most táppénzen vagyok, mert véreztem, január 2-án megyek legközelebb dolgozni, nekem is buszozni, meg vonatozni kell majd. Majd felkészülök zacsival. :) Hány hetes vagy? Én holnap kezdem a 7. hetet. És pénteken már volt szivverése a picinek! Olyan jó volt látni! :) (Bocsi, nincsen hosszú i-m)
2013. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én vonaton tök jól vagyok még olvasok, írok is, de buszon megcsap a meleg, iszok, kortyolgatok, de eddig csak émelyegtem, nem akarok hányni, főleg buszon. 5hetes vagyok, boldog babavárást neked :)
2013. dec. 16. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam úgy zajlottak a reggeli rosszullétek, hogy egész nap tartottak :) És a délután-este volt a legrosszabb :)

Autóban is rosszul voltam, úgy kerültem el a rókázást, hogy mindig le volt húzva mellettem az ablak, amikor tomboltak a minuszzok, akkor is, a meleg levegőtől a kocsiban borzasztóan forgott a gyomrom. 14. hétig tartott!

Hányni csak párszor hánytam, általában reggel, pont mielőtt indultam volna a melóba :) De a rosszullét egész napos volt...

2013. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam annyi volt, hogy alig bírtam legyűrni a kaját reggel.. Éhes voltam, de undorom volt. Meg a fogmosástól öklendeztem ha hátul kellett mosni. De soha nem hánytam.

Azért legyen nálad zacskó, biztos ami tuti.

2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!