Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hónapos terhes kismamik...

6-7 hónapos terhes kismamik hogy vagytok? Kis fiút vagy kislányt vártok? Mennyit híztatok eddig?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

én 27 hetes vagyok szerencsére a 20.hét környékére elmúlt a rosszullétem!idáig 8 kg-ot híztam de ez nem látszik magas vagyok és vékony és most kezdtem kívános lenni !egy pár dolgot már megvettünk

ja és fiam lesz!

te hogy vagy?

2013. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is 27 hetes vagyok.Jól viselem a terhességet.én már 10 kg-ot híztam,bár nem csodálom rengeteget nasizok :D azt még nem tudjuk biztosra fiú lesz e vagy lány.
2013. dec. 16. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

ma töltöttem a 27.hetet.

alapbol telt vagyok,170cm 85kg kezdtem.

nem voltak rosszulléteim,kivanos nemrég vagyok de nem durva csak hülyeségeket eszek össze. pl cékla joghurt kakaovajaskenyér almával...

eddig 3kg ot hiztam azt is az elmult 5hétben. nem eszem többet,sőt sokszor nincs étvagyam.

Gondolom ezutan majd beindul.

Kislanyunk lesz. nagyon varjuk mar. pár hete állandoan mocorog. elég rendesen,sokszor megijjedek. Ja és rosszul alszom.:( meg faj a hátam... de majd elmulik..

2013. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alvással sajnos nekem is problémáim vannak,szinte az egész éjszakát ébren töltöm egyszerűen nem vagyok álmos,nem tudom hogy ez a terhesség miatt van e.
2013. dec. 17. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!