Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy hatezren kérdezték már, de én is 100%-ban biztos akarok lenni. Szóval a problémám; fáj az alhasam, híztam pár kilót, a melleim keményebbek és mellesleg fájnak is, valamint jelentkezett már nálam barnás vérzés. Elvégeztem 3 darab tesztet és mind a három negatív lett (elvileg). A csík ami megjelent a teszten majdnem középen van, de inkább a C betűhöz van közelebb, most nem tudom érvénytelen-e a teszt, de kétszer is ugyanez jött ki, és a teszteket más-más időpontban végeztem el.

Köszi a válaszokat!

(Kétségbeesett nő)



2013. dec. 16. 21:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem menj el minél előbb nőgyógyászhoz, az a biztos. Főleg ha vérzel is. Ez nem normális.
2013. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már nem vérzek, azóta már egyszer meg is jött, normálisan
2013. dec. 16. 22:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdekes! Lehet pozitív a teszt, sajnos nem látjuk. ezek a tünetek lehetnek a mensitől is... bár furának találom hogyha eddig nem volt ilyen.mikor kell megjönnie amúgy?
2013. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azt írta a papír, hogy akkor pozitív a teszt, ha két vonal jelenik meg; egyik a C betűnél, egyik a T betűnél. Érvénytelen, ha a T betűnél jelenik meg, ill. negatív ha a C betűnél.

Egyszer már megjött, november 29.-e előtt ill. most esedékes, december 19-re.

2013. dec. 16. 23:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ha méhen kívül terhes valaki akkor is "menstruál". De most nekem egyszer már ugye megjött, ha most is megjön, garantáltan nem vagyok terhes, vagy még mindig lehetek méhen kívül?
2013. dec. 16. 23:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Van aki terhesség alatt is menstruál...mindenkinél másképp működik! tesztelgetős témában a 19-e messze van :) legalábbis amikor nekem kellett várnom a teszt elvégzésére ennyi időt,nekem hosszú volt...szeretnél amúgy babát?ez a barnázás nekem gyanús...csak úg nem szokásos, hogy van egy nőnél.
2013. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem igazán szeretnék. Most még nem lennék jó anya. Szeretem a gyerekeket, csak még magára az anyaságra nem készültem fel.

Viszont elvégeztem ugye a teszteket, a múlt hónapban is végeztem el egyet, most is, azelőtt is. Elvileg január 13-án lennék már 3 hónapos terhes. De mind a három teszt negatív.

2013. dec. 17. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,ne parazz.
2013. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

de eközben meg kellett jönnie mensinek ha nem vagy terhes! szerény véleményem szerint 3 negatív teszt mellett nem hiszem hogy terhes vagy. sőt ha már az első hónapban is nagyon jól ki tudják mutatni, főleg a második hónapban levő terhességnél nem hiszem hogy csalna a teszt.

Itt akkor valami más probléma lehet.

2013. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elvileg holnap fog megjönni.

Szorítsatok, hogy úgy legyen! :D

Amúgy igen, én gyanakodtam még felfázásra.


Mindenesetre nagyon köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)

2013. dec. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!