Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy hatezren kérdezték már, de én is 100%-ban biztos akarok lenni. Szóval a problémám; fáj az alhasam, híztam pár kilót, a melleim keményebbek és mellesleg fájnak is, valamint jelentkezett már nálam barnás vérzés. Elvégeztem 3 darab tesztet és mind a három negatív lett (elvileg). A csík ami megjelent a teszten majdnem középen van, de inkább a C betűhöz van közelebb, most nem tudom érvénytelen-e a teszt, de kétszer is ugyanez jött ki, és a teszteket más-más időpontban végeztem el.

Köszi a válaszokat!

(Kétségbeesett nő)



2013. dec. 16. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na :) mi lett? van már valami változás?
2013. dec. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még nincs.:S de fáj a mellem és a hasam. Még várok 1 napot, aztán egy újabb teszt és utána nőgyógyász...
2013. dec. 19. 19:08
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyre jobban kétségbe vagyok esve, pedig mindig vigyázunk, de mégis a jelek meg erre utalnak. Vagy max még felfázás... De a hasam iszonyatosan görcsöl és már a derekam is fáj.
2013. dec. 19. 22:39
 14/14 A kérdező kommentje:
1 napot késett. Remélem már sehogysem lehetek terhes. :D még méhen kívül se.
2013. dec. 21. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!