Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Ti hogy vészeltétek...

Csajok! Ti hogy vészeltétek át? 6+3 hetes vagyok, napok óta 0-24 óráig olyan erős hányingerem van, hogy másra sem tudok koncentrálni. Enni sem bírok, mert visszajön. Kikészültem. Lécci, akinek van erre vmi tippje megoldásként, az írjon!

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Magne B6-ot, állítólag többeknek használt. Ha tényleg ilyen súlyos a helyzet, beszélj az orvosoddal, szélsőséges esetben még kórházba is küldhet, ki ne száradj.


Én is rettentően rosszul voltam az elején, aztán nem is tudom... Elmúlt.

2009. nov. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 24 órás hányingeres, hányós voltam.Mindent kipróbáltam, semmi nem hatott. Mikor mondtam a dokimnak hogy nagyon hányingeres vagyok azt mondta hogy az jó jel. Ehhez hozzá kell tegyem hogy tavaly volt egy félidős vetélésem. Tehát amíg hányingerem van az azt jelenti hogy él a terhesség. Én ebbe kapaszkodtam, amikor panaszkodtam a páromnak hogy olyan hányingerem van ő mindig mondta "az jóóóó". Mikor kezdett múlni akkor meg azért idegeskedtem hogy miért nincs. Tudom ezzel nem segítettem neked. Én próbáltam gyömbér teát inni, szedtem napi 3*1 MagneB6-ot. Sokat ettem, addig se volt ingerem.Nehezen bírtam én is idegekkel.
2009. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is 24 órás rosszullévő kismama voltam, csak én a rosszullétnél "megálltam". Próbálj kis kekszet majszolgatni, és gondolj arra , hogy ez nem csak a Te érdeked, hanem a Babádé is! Egy állandóan kóválygó kismaminak leesik a vércukorszinje, nincs tartaléktápanyaga... és szerintem már attól is rosszul vagy, hogy nem eszel. Szélsőséges esetben, ha az orvos veszélyeztetve látja a magzatot, be utalhat kórházba, Ott intravénásan nyomatják a "tápanyagokat". Az jobb ?:)
2009. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
inni sokat iszok (vizet) csak az evéssel vannak gondok. Mindent elutasít a szervezetem :( de azért köszi, majd kipróbálom amiket írtatok, hátha beválik az egyik!
2009. nov. 25. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az első időszakban szinte folyton rosszul voltam, hányás nem volt, csak hasmenés, aztán kb. 2 hete kezdtem magam jobban érezni, de 3 napja a fogmosás hányással párosul. Megkérdeztem a babát, hogy most ez a játék jön? Mert ez nekem nem annyira jó. De az a lényeg, hogy nála minden rendben legyen! Kitartás!!!!
2009. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem!Sajnállak. Hogy vészeltem át? Négykézláb, és volt, h ott aludtam el a W.C mellett. Már attól is hánynom kellett, ha a klotyóra néztem. Semmi nem használt, pedig mindent kipróbáltam. Sokszor kell keveset enni, és én mindig a bal felemen aludtam, de így is úgy, h teljesen felpolcoltam magam. 3 párna. Most MINTHA - de nem akarom elkiabálni - jobban lennék, persze most is hányingerem van és rengeteg a savam, de MINTHA már kicsit fokozódott volna.

13 hetes kismama

2009. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Istenem!Sajnállak. Hogy vészeltem át? Négykézláb, és volt, h ott aludtam el a W.C mellett. Már attól is hánynom kellett, ha a klotyóra néztem. Semmi nem használt, pedig mindent kipróbáltam. Sokszor kell keveset enni, és én mindig a bal felemen aludtam, de így is úgy, h teljesen felpolcoltam magam. 3 párna. Most MINTHA - de nem akarom elkiabálni - jobban lennék, persze most is hányingerem van és rengeteg a savam, de MINTHA már kicsit mérséklődött volna.

13 hetes kismama

2009. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!