Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom. Meddig?

Szeméremcsont fájdalom. Meddig?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok.Kb 2 hete kezdödött.Eddig egész türhető volt.Éjjel már felkelésnél nagyon rossz volt.Végig kisér ez?Tapasztalatok?
2013. dec. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem végig kísért, kb félidőtől. Hideg időben, hideg frontokkor 30. hét után borzalmas volt, mert társul hozzá egy fájdalom a combtöveimben, mintha szó szerint szét csúszott volna a csípőm, szintén hideg időben lépni sem bírtam (5. emeletről, ahol lakunk egyesével lépegetve, oldalazva evickéltem le, borzasztó volt, az ilyen napokon ha tehettem fel sem keltem...egyébként sem bírtam, minden lépés fájt)
2013. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. a 32. héttől fáj, most vagyok 39 hetes és csak rosszabb lett....kitartás:-)
2013. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szuper!Akkor nem is reménykedem,hogy jobb lesz.
2013. dec. 17. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éve szültem, mikor kezdett javulni...De én extrém esetnek számítok ,akiket ismerek és ilyen problémájuk volt, szülésig kitartott aztán viszonylag hamar elmúlt. Azért írom csak le a példám, hogy akkor se ijedj meg ha neadj' így járnál. Többet kellett volna pihennem terhesség alatt és utána,akkor hamarabb elmúlt volna.
2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akiről én tudok (plusz én magam) szülés utáni 4-5 hétig tartott.

Arra sajnos tényleg ne számíts hogy elmúlik, főleg hogy ilyen korán kezdődött. Nekem is 26. héttől volt kb., hol jobb, hol rosszabb, de el nem múlt.

2013. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos engem is a végéig elkísért, a 26.héttől. :(
2013. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!