Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, de éjszakánké...

27 hetes vagyok, de éjszakánként 3-4 óra alvás után felébredek és nem tudok vissza aludni. Napközben fáradt, levert vagyok, de hiába pihenek le, aludni akkor sem tudok. Már teljesen szét vagyok csúszva. Valmi jó tipp esetleg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Citromfűlevél tea. Nekem bevált.

39+2km

2009. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, mint Te. Elalszom 11, éjfél körül és 2-3 körül felébredek és akkor kb. 1-1,5 óráig nem tudok visszaaludni. Utána kb. 8-9-ig visszaalszom. Én próbálom elfogadni ezt az állapotot. Persze, ha még dolgozol, úgy nehéz.

29 hetes

2009. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez már kb a 20. héttől van, akkor még dolgoztam, egész nap kómáztam néha. Sajnos most a 32. héten sem változott, sőt most már egyre nehezebb a pocimmal is,+ melegem van és izzadok állandóan éjszaka, arra ébredek, hogy tiszta víz a tarkómnál a hajam...

A szervezet készül a kevés alvásra. Kisgyerekes anyucikat kérdeztem, volt olyan, aki azt mondta, hogy az elején pár hónapig átlagban 4-5 órákat aludt.

Én felkelek, olvasgatok, letusolok, netezgetek, tv-t nézek és néha visszaalszom. Bár én már nem dolgozom, így nap közben is tudok szundikálni.

2009. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz a helyzet, mint amit leírt a 15.52-es válaszoló, de szinte óramű pontosággal.

Én sem tudok mit tenni, elfogadom, hogy ez van. Bár megfigyeltem, hogy néhány nap után azért van 1-2 jobb éjszaka is, mert annyira fáradt vagyok, hogy szinte beájulok.

Szóval kitartást!

(28 hetes mami)

2009. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha megnézitek mikor irtam rögtön kiderül hogy én is a "nem tudok aludni éjszaka" tábort gyarapítom :) azt hiszem ma sem fogok sokat aludni, bár így 33 hetesen már egyre nehezebb kényelmes pozíciót találni! Nekem igazából nem segített semmi, uh próbálom elfogadni hogy ez egy ilyen időszak:) bár pont most még pihenhetnék később meg majd a baba nem hagy majd:)
2009. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi csajok a válaszokat,ha megérkezik a gólya,még ennyi sem jut ki az alvásból :D
2009. nov. 26. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!