Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. Hétnél járok de anyira...

10. Hétnél járok de anyira lassan telik az idő, és megöl a kiváncsiság kisfiú vagy kislány? Valmivel nem talán nem álhatok kozelebb az egyik nemhez?

Figyelt kérdés
Hallotam errol a kinai naptárrol es elég sokaknak bevállt a szerint fiu lesz de valahogy ebben nem hiszek :/ mihez lehet még kötni? Rosszuléthez?has formája? Kiket kivanok ? Szerintetek??
2013. dec. 19. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
sokan csinálják az ugynevezett lilakáposzta tesztet. Nem tudom mennyire hatásos, de szórakozásnak szerintem kiválló, csak vigyázz, hogy ne éld bele magad, nehogy csalódj a végén.
2013. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 lányom van és egy fiúval vagyok terhes most éppen . Kínai és Jónás naptár nem vált be, egyiknél sem voltam igazán rosszul, (talán csak a 2. lányomnál) szóval ezek alapján azt mondom (meg úgy egyébként is), hogy nincs semmi biztos tipp. Egyébként az Istenhegyin már a 12. héten elég nagy találati rátával meg tudják mondani a baba nemét. 2 lányomnál voltam ott. Most nem mentem el de sok ismerősöm volt és mindnél sikeresen eltalálták.
2013. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
se jónás se kinai naptar nem jött be. csak az inga. pocak fölött. a lilakaposztarol nem hallottam,de a tünetek is fiura mutattak mégis lanyunk lesz...
2013. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon hiszek az ilyen hókuszpókuszokban, de szívesen leírom a tapasztalataimat. Hányingerem nem igazán volt. Egyszer hánytam, de az sem volt nagy szám. Inkább émelyegtem minden nap. A 10. hét körül az émelygés is elmúlt. A 13. hét körül viszont jöttek a szőr problémák. Nagyon beszőrösödtem mindenhol. A hasamon is erős fekete szőr lett. Egyik barátnőm akkor határozottan állította, hogy kisfiú lakik odabenn és az általa termelt tesztoszteron okozza ezt. Hát erre ma sem találtam tudományos magyarázatot. A 19. heti uh-t már kíváncsian vártam. Ott a doki nem tudta 100%-ra megmondani a nemét, de kisfiút tippelt. Innentől kezdve annyira nem érdekelt, inkább azzal foglalkoztam, hogy egészséges legyen. A 30. heti uh-n is jobban izgatott, hogy mekkora a baba, hány gramm stb. A doki azért még egyszer megnézte a nemét és most már bizonyosan látta, hogy kicsi fiú lesz. :-) A hasam viszonylag hamar nőni kezdett és inkább hegyes,mint kerek. Én kívánós voltam az elejétől kezdve, de sósat, édeset és savanyút is ettem. Hát ennyi :-) Ne vedd készpénznek, de remélem segítettem. Boldog babavárást! 32 hkm
2013. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. dec. 24. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!