Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismamik hogy vagytok...

13 hetes kismamik hogy vagytok? Vannak még rosszul létek? Mik (hányás, görcs)? Látszik már a pocakotok? Esetleg babaát érezte már valaki? Mekkora most a pici? Meséljetek! Mikor fogtok elkezdeni vásárolni? Neveken gondolkodtok már? Stb.

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

Csökken a hányinger folyamatosan, a görcsök meg gyakoribbak, nyilallgat is a hasam, és mostanában a derekam is fáj.

Látszani semmi nem látszik még , de van úszógumim...

Nem éreztem még a 20 hétig nem is reménykedem mert első fali a lepény. 12 hetes uh 69mm volt azóta remélem jó sokat nőtt már. 8 hónapig nem akarok vásárolni...

Épp most gondolkodom egy 3d ultrahangon még karácsony előtt, megnyugtatás képen.

Ha fiú akkor Levente ha lány akkor Zille lesz

És nálad mi a helyzet?

2013. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 12+5 hkm vagyok.

Nálam még gyakori a hányinger,de csak ritkán nyilalgat és görcsöl a hasam. :)

A hasamat én már látom,de mások azt mondják,hogy még nem látszik. Inkább olyan,mintha felhíztam volna néhány kilót.

Babát még én sem éreztem.

A 12 hetes uh 65mm volt a pindurka és 90%,hogy lány.

Vásárolni még nem merek,majd az 5. hónap után.

Ha fiú lesz akkor Benjamin,ha lány akkor Norina.

2013. dec. 11. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is van még hányinger, hányni már nem hányok. Görcsölgetni kicsit görcsölgetek, a pocakomat én látom, a párom szerint olyan, mint egy erősebb menstruációnál (én edzettem korábban, erős a hasfalam és nem első baba).

Én már érzem, ahogy vándorol egyik helyről a másikra, ilyenkor megnyugszom, h minden okés.

Vásárolni én áprilisnál hamarabb sztem nem fogok és nevek sincsenek még meg.

2013. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap töltjük a 13.hetet. Én már egész jól vagyok, ami még van az a cicifájdalom és gyakori pisilés. mára már sokkal aktívabb vagyok, az émelygés szinte eltűnt teljesen,olykor még este picike előjön,de ennyi. Nálunk a 12 hetes uh-n minden rendben volt, szépen növögetünk, tarkóredő 1,4 mm és orrcsont ábrázolódott. Integrált vérvétel is megtörtént, az uh. szerint pedig nagyon kukisnak tűnik:) szétterpesztett, és az orvosom szerint összetéveszthetetlen , szóval kispasinak tippelik. Mindenesetre majd a 18.hetin is ha ezt mondják, kezdem elhinni. addig is tarsolyban marad a lány névnek Panna, Fanni, ha kispasi lesz: László Zalán:)
2013. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 friccenwald válasza:
100%
Szia!En szerencsere megusztam a kellemetlen terhessegi tuneteket,csak faradsag es suru pisiles volt,de mara mar ez is mulofelben.En ma vagyok 13+1 napos es nekem mar kimondottan latszik a pocakom,pedig elso babat varom.En mar nagyon nagy lazban egek vasarlas szempontjabol,igy ha valami aranyos dolgot latok,meg is veszem.En inkabb aprankent kevesebbet,mint egyszerre tobbet elvben hiszek,es nem is vagyok babonas.Ha fiu lesz Csaba (az apukaja nevet orokli),ha lany lesz Lili.Csodalatos babavarast mindannyiotoknak!!!
2013. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziaa! Nalam mar elmultak a rosszulletek csak hanyingerem van de az türhető! A hasam nagyon huzodik es nöl! Már egyertelmüen latszik rajtam, hogy kismama vagyok!

2x ereztem a picit, es 100% hogy öt éreztem! :)

Meg megvarom a genetikai vizsgalat eredmenyet ami most lessz 19.en, es utana elkezdek vasarolni :)

Neveken gondolkodtunk mar, ha fiu vagy Alex Zsolt vagy Martin Zsolt (a zsolt csak az apja miatt)! Ès ha kislany amit ugy erzek 90 % az akkor vagy Zoé Alexa vagy Sofia Alexa! :)

13+5hkm

2013. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!