Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hallottatok már ilyet?...

Ti hallottatok már ilyet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most jöttem a dokitól, most derült ki hogy 7 hetes terhes vagyok, aminek egyébként nagyon örülök :)... de a lényeg ami megdöbbentő, sokkoló és nem is tudok szavakat találni, hogy ezalatt az idő alatt 8 db. terhességi tesztet lőttem el és mind negatív volt. Ti hallottatok már ilyet esetleg? Tudom hogy ez már igy nem lényeg...csak azért még is... ez durva. És teljesen egészséges az ultrahang alapján. a teszt még sem mutatta. Volt valaki esetleg igy? Azért mentem dokihoz, mert a nemvárt mensim idejében barna folyásom volt 2 napig ami görcs nélküli volt. És utána sem múlt a cici fájdalmam, gyomorégésem volt állandóan, pedig azelőtt sosem volt.

A dokim azt mondta szószerint, hogy a tesztek között rengeteg hibás széria van. Neki nem egy ilyen esete volt. Mondta hogy ne aggódjak ezen. Nem is aggódok, mert nekünk tervbe volt, dolgoztunk rajta... de ilyet...



2013. dec. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nekem már az aktus után 14 nappal pozitív lett. Mikor lőtted el az utolsó tesztet? Nem lehet, hogy a lehetséges aktus és az utolsó teszt óta még nem telt el legalább két hét? Amúgy állítólag vannak olyanok, akiknek valami miatt a HCG nem választódik ki a vizeletében így a tesztek is negatívak maradnak. Én nem hiszem, hogy a tesztek között ennyire sok lenne a rossz. Rengeteg tesztet vettem már életemben, olcsót,drágát egyaránt és csak akkor lett pozitív az összes, amikor tényleg terhes voltam. Ha negatív volt, nem is volt baba. Gratulálok amúgy! 32 hkm
2013. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát nekem a doki azt mondta hogy a méretek meg minden alapján, már van szív dobogása a picimnek (tehát legalább 6 hetes vagyok). A legutolsó tesztet tegnapelőtt reggel csináltam(első pisiből természetesen). És semmi halvány csíkocska nincs rajta.

És szerinted mi lehet annak az oka ha a vizeletben nem választódik ki a hcg. A babára is veszélyt jelenthet?

Én is gratulálok Neked!!! :)

2013. dec. 19. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy műsor a TLC-n a nem tudtam, hogy terhes vagyok, na ebben is volt olyan aki több tesztet csinált de nem mutatta ki a babát. Mondták, hogy létezik azt is mondták, hogy mi okozza, de passz már régen volt. Azt viszont kétlem, hogy kifogtad az összes hibás szériás tesztet. Illetve nem hinném, hogy bármi baja lehet a babának attól, hogy a pisiteszt nem mutat semmit.
2013. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszi:-) Szerintem ha van ilyen és tényleg ez az ok, akkor nem hinném, hogy bármi gondot okozna, de hátha jön majd valaki okosabb is, aki tényleg volt hasonló szituban.
2013. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!