Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki a 13. hétig sokat...

Van aki a 13. hétig sokat hízott? Mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés
Már 4.5 kg híztam. Tudom az én hibám, annyira nem érdekel, de alapból túlsúlyos vagyok :/
2013. dec. 19. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnöm az elsö 12 hétben hizott 5kg-ot (normáls testalkatú volt) A végén plusz 10 kg-mal ment szülni. De ö sokat is evett az elején mert ha nem akkor hányingere volt. Utána viszont ujra normálisan étkezett. Egyébként sokszor a tőlsulyos nök a terhesség alatt nem is hiznak olyan sokat mint azok akik normál súllyal estek teherbe. Legalábbis én már több ilyet is láttam. Az viszont tény hogy ez ami eddig rádment abból semmi nem a baba még, tehát az tényleg rád ment. Kb a 20. hétig a babának nincs hatása a testsúlyra.
2013. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a fiammal ekkorra kb. 8 kilónál tartottam (feküdnöm kellett mert veszélyeztetett terhes voltam) és +32 lett a vége (ebben azért persze víz is volt).

Most a másodiknál diétázom, nagyon odafigyelek rá, hogy mit eszem, mikor és mennyit, mert a végén már olyan voltam mint egy pingvin, alig bírtam cipelni a babás pocakomat plusz a rengeteg túlsúlyt :(


Azért is figyelj oda a kajára és maradj aktív (sok séta, lightos torna a 20. hét után), mert sokkal nagyobb az esélyed a terhességi cukorra, toxémiára is ha sokat hízol!


Boldog babavárást! :)

2013. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én igen. Heti 1 kg-ot híztam 8-14 hét között. Nem ettem többet, sokat hánytam, mégis ennyit híztam. A vége 15 kg lett.
2013. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 12. hétig kb. 10 kg-t híztam, a végén 18 kg plusszal mentem szülni, de én kórosan sovány voltam a teherbeesés előtt.
2013. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 kg-t híztam. Most 5 hónapos a baba, csak szopizik és már csak 4 kg van rajtam :)
2013. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!