Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájseb terhesen?

Méhszájseb terhesen?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok és a doki méhszájsebet talált. Sőt nem tudta levenni a rákszűréshez a mintát mert vérzett a sebem. Előtte semmi panaszom nem volt a pozitív teszt miatt mentem dokihoz. Volt valaki így, ki tudta hordani a babát? Kaptam kúpot és visszarendelt 10 hetesen. Segítsetek!!
2013. dec. 20. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de eddig soha senki nem foglalkozott vele. Annyi, hogy hozzá kell szokni, hogy majd a késő terhességi hetekben a méhszáj vizsgálatok után jelentkezhet vérzés. Nekem majdnem mindig vérzik utána. Ne aggódj! Semmi gond nincs vele. Boldog babavárást! 32 hkm.
2013. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is így voltam, ahogyan te, elmaradt menzesz és pozi teszt után mentem dokihoz, akkor voltam 6 hetes terhes, és nálam is méhszájsebet állapított meg, és mikor levette a citológiát az én sebem is vérzett, nagyon megijedtem,és a vizsgálat után pár napig nagyon enyhén barnáztam. de nem adott rá semmit a dokim, csak annyi javasolt, hogy lehetőleg a 12. hétig mellőzzük a szexuális együttlétet, mert azt bármilyen finoman is csináljuk felsértheti a sebet. betartottuk a tanácsát, és azóta sincs semmi gondom vele. a dokim azt mondta nem okoz különösebb problémát terhesség alatt max enyhe vérezgetést hüvelyvizsgálat után...majd szülés után kikezeltetem...de egyébként állítólag a nők 80%-ának van, vagy volt valaha méhszájsebe, van akinek magától begyógyul, rémisztően hangzik hogy huuu méhszájseb, de ne aggódj, nem lesz semmi baj.Boldog babavárást


18hkm

2013. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 7 hetesen fedezték fel anno a fiamnál, de nem volt semmilyen hatása sem a várandósságra, sem a szülésre. Ne aggódj, ez nem veszélyezteti az egészséges baba kihordását.

2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Aranyosak vagytok!A vizsgálat után még volt pecsételő vérzésem du. de estére már elmúlt remélem minden oké!Boldog babavárást mindenkinek!!
2013. dec. 21. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt az elso terhességem alatt, a doki azt mondta nem kell vele foglalkozni, majd szulés után. De ez valahogy ismét elmaradt.Most a második babát várom, a seb még mindig ott van,semmi gond vele.nyugi!
2013. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akinek van méhszájsebe a rákszűréshez a mintát amikor levette a doki nektek nem vérzett?
2013. dec. 22. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

de, nekem is vérzett a vizsgálatkor, ill még utána kevés pecsételő...végigbőgtem az egész napot, miután a doki ott hadonászott a véres "ecsettel", de utolag rájöttem felesleges volt stresszelni rajta...nem okoz gonot


20hkm

2013. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, szép napot
2014. jan. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!