Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi gyomorsav? Mit egyek?

Terhességi gyomorsav? Mit egyek?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy ha nem epekímélő kaját eszem,akkor olyan gyomorsavam van,hogy szinte fáj a gégecsövem a gyomorsavtól.Először azt hittem csak elég ha keveset eszem,hiszen a terhesség miatt elég fent lehet a gyomrom és gondoltam napi többszöri étkezés megoldja.De sajnos csak az iylen kímélő kaják jöhetnek szóba.A segítségeteket szeretném kérni,mert kifogytam a recept ötletekből és már rettenetesen éhes vagyok. 31 hetes kismama.
2013. dec. 20. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hideg tej segített :(
2013. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát recept ötletem nincs, de rajtam a Salvus víz segített. Napi 3szor fél deci, és semmi bajom nem volt. Elõtte úgy voltam, mint te. Sebes volt már a nyelõcsövem. Ja, és a lányom nagyon nagy hajjal született, úgyhogy ez a mendemonda nálam bejött.
2013. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti,hogy megettél bármit és utána tejet ittál?mERT MÁR ANNYIRA ÉHES VAGYOK,HOGY ÉPPEN KENYERET MEG TEJET MAJSZOLOK ÉPP.
2013. dec. 20. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus gyógyvizet ajánlotta a védőnő, hígítva naponta kétszer.
2013. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam arra,amit ilyenkor szoktak mondani,hogyha ég a gyomor,akkor nagy haja lesz a babának.De nekem epepangásom van,biztos hallottatok arról a viszketős dologról,nálam az bebizonyosodott és azóta egyszerűen enni sem tudok.
2013. dec. 20. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:
neem, csak ha éreztem, hogy nagyon ég a gyomrom akkor lasan kortyolva megittam egy decit. Meg tudod mi jó még? A sima főtt hús is jó volt nekem.
2013. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt a salvus gyógyvizet gyógyszertárban lehet vásárolni?Lugositó hatása van?
2013. dec. 20. 21:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Hu a sima főtt húst ne is említsd :) Azt eszem már 2 hete mindenhez és hányingerem van már tőle.
2013. dec. 20. 21:10
 9/16 anonim ***** válasza:
én sok mindent próbáltam elején a hideg tej volt jó aztán a Rennie mikor már az sem akkor cseréltem Gavisconra de ez is csak rövid ideig volt jó. Mikor elfogyott szódabikarbóna de az is csak fél órás segítség, ami bevált az a kóla ivás. Nekem utána nincs savam és olyan jó a gyomrom, pedig utáltam a kólát! :D
2013. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sós keksz és a rendszeres evés segített.Ha éhes voltam,akkor hányingerem is lett,ezért soha nem vártam meg az éhséget,3 óránként ettem.Reggel a sós keksz segített elindítani a napot.
2013. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!