Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ANYUKÁK! Jók ezek a terhességi...

Hnikolett03 kérdése:

ANYUKÁK! Jók ezek a terhességi méretek?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál 2pozitiv teszt után,6hetes vagyok én ugy számoltam.A leletemre az van irva: Ut. üregében 37,8x37mm-es ép petezsák,szikhólyag 3,3mm CRL: 10,7mm

Embrió sejthető,szivmüködés még nem látható.Korai graviditás.Az orvos megmutatta hol lesz majd a baba de nem értem h a CRL-nél h van meg a méret ha még embriót sem lát?És ezek a méretek jók??



2013. dec. 16. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz kategória. Jelentelek igy átraknak oda ahol kapsz is választ a kérdésedre.
2013. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia ne aggodj. a crl az mar az ülőmagassága,de még nem latta a szivét verni. ezért irhat csak annyit hogy embrio sejthető. 6hetesen még nem mindig van szivhang. lehet ha holnap mennél ugyanezt mérné csak lenne szivhang. ilyenkor egy nap is sokat szamit. amugy nekem a szikholyagot nem is mérte meg anno. és nekem 7+2n volt szivhangja.

most 27hetes szoval ne aggodj. Mihejt lesz szivhang akkor mar bizonyitott terhesség áll a papiron. nem korai. Mikor kell visszamenned?

2013. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont a 6. hét kezdetén voltam nődokinál, akkor 13 mm-es volt a petezsák, embrió méretéről még semmit sem mondott, szivverése nem volt. Aztán 6+3 naposan voltam a saját dokimnál is (mivel véreztem, és nagyon megijedtem), akkor már 19 mm-es volt a petezsák, 5 mm-s az embrió, és volt szivhang is! :) Szerintem jók a te méreteid is, és legközelebb már biztosan lesz szivhang!
2013. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,két hét múlva kell visszamennem és remélem minden rendben lesz csak azt nem értettem hogy miért van irva az ülőmagassága ha azt mondta még nem látszik,valószinü akkor hogy mégis látta csak nem volt szivverés még.
2013. dec. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!