Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pl 15-én, vasárnap volt a...

Ha pl 15-én, vasárnap volt a beágyazódás, akkor most vasárnap,22-én mennyire pontos a teszt?

Figyelt kérdés
Beágyazódás után mikor érdemes először tesztelni, úgy hogy biztos eredményt kapjak?
2013. dec. 21. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de sokkal biztosabb ha az aktus napjától számolsz és onnantól kezdve legkorábban a 14. nap reggel tesztelsz egy 10-es teszttel. Drukkolok!
2013. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ùgy jött ki hogy 7 nappal utànna lett volna a havim első napja, halvàny pozitív lett.
2013. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Vettem már 10-es tesztet, akkor holnap megcsinálom. Mondjuk amilyen kíváncsi vagyok, amúgy is megcsináltam volna, csak érdekelt, hogy mennyi esély van arra, hogy valós eredményt mutat. :)
2013. dec. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!