Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I. érettségű lepény mit...

I. érettségű lepény mit jelent? Mennyi lehet még hátra? 36+4 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

3-4. fokban, ha érett a méhlepény, akkor szoktak a nők szülni.:)

De nyilván ez nem méhlepény érettség függő. Ha jönni akar a baba valami miatt, akkor jönni fog.

Csak akinek még 1-2. fokban érett a méhlepény, ott még bőven van módja fejlődni a babának, a 3-4. fokban érett méhlepénynél már nem igen, ezért szokott az már a szülés előtt úgymond elöregedni, hisz akkor már lassan a kinti életben fog táplálkozni.:)

Szóval ha csak a méhlepényed érettségét vesszük figyelembe, akkor még bőven kihúzhatod a végéig, akár túl is hordhatod.:)

Nekem ennyi idős kismamaként 3. fokban volt érett a lepényem, és a 38. héten született a fiam.

2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár túl is hordhatod. :-)
2013. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2nap mulva töltöm a 34.hetet.nekem most II.érettségü a méhlepény,nem mondta az orvos,hogy bármi gond lenne.
2013. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy a méhlepényed jól és táplálja a babát,és nem öregedek még el. ki irt időpontig kihuzod,vagy tulhordod
2013. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!