Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi jelezheti a szülés közeledt...

Mi jelezheti a szülés közeledtét? Honnan tudhatom vajon, hogy már nincs sok hátra? (lepény érettség, ajkak puffadása, aluszékonyság? )

Figyelt kérdés
Ti honnan tudtátok? Vagy miket hallottatok erről?
2011. jún. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Sokat fingtam előtte és már azt hittem, hogy kifingom a kölköt...
2011. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem vettem észre.

Aztán sokat vajúdtam, a vége felé megláttam magam a tükörben (járkáltam a szülőszobában) és rémisztő volt a látvány, annyira fel voltam puffadva, mint egy hóember.

De egy ismerősöm anyukája három nappal előtte megmondta, hogy a jövő hét végét nem érem meg egyben.

2011. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott az arcom,olyan volt mintha bevizesedett volna és nem is én lennék. Szinte eltorzult.

Ezen kívül igazából semmi előjele nem volt,de azért már lehetett sejteni hogy eljön hamarosan a nap,hisz 40+2 voltam mikor beindult a szülés.

Jaa,a másik dolog meg,hogy valami fura nyugalom szállt meg előtte egy két nappal. Olyan volt,hogy szinte nem is gondoltam rá hogy terhes vagyok és szülnöm kéne. Tervezgettem a hétvégi programot,aztán végül szombatra csinált nekem a lányom programot!

Azóta már 2 éves :-)

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is 3 nappal szülés előtt bedagadt az orrom.olyan voltam mint egy néger boxoló. :D

de azon kivül semmit nem éreztem

2011. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!