Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején normális a...

Terhesség elején normális a méh és petefészek feszülés?

Figyelt kérdés
2 napja derült ki h babát várok, és ma úgy érzem eléggé feszülnek odabent a dolgok. Esetleg tágul a méhem? Mások is éreztek már ilyet? Ez normális?
2013. dec. 21. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Igen, normális, szedj magneb6-ot a folsav/terhesvitamin mellé.


Boldog ünnepeket :)

2013. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Jajj de jó, megnyugtattál...azt hittem valami baj van. Femibion 800-at szedek, emellé akkor veszek magne b6-ot, köszönöm!

2013. dec. 21. 22:46
 3/11 A kérdező kommentje:
És Boldog Ünnepeket Nektek is!
2013. dec. 21. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp magnézium ami tud segíteni, terhes vitamin jó, de erre a problémára nem sokat használ. Én mondjuk nem szedtem, mert nekem minimális volt a legelején, aztán el is múlt a feszülés, de a dokim napi 3x2 magneB6-ot írt.
2013. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én tegnap tudtam meg ugyanezt azörömhírt, bááár még nem fogtam fel.) Én is érzek feszülést, sőt ma délelőtt barnáztam is kicsit, ami jobban idegesít. Neked nincs a tiszt.betéten semmi? Aztán enni nem tudok, csak keveset, azt is az agyam kívánja, a gyomrom nem. reggel 10 ig szarul vok, utána jobb, melleim feszülnek,fejem is fájdogál, álmos vok mindig, éééés nagyon boldog valahol legbelül:)
2013. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez az émelygés, kaja nem kívánás és éjszakai iszonyatos mellfeszülés és has feszülés kb a 6. héten teljesen megszűnt. Az sem volt olyan vészes, de azóta semmi bajom, mintha nem is lennék terhes, most a 13. hétben járok. Remélem nektek is hamar el fog múlni.
2013. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis.Nekem ugy a 9-10 het kornyeken mult el,csak a hanyinger maradt,bar az se olyan sokszor.



En a barnazassal meg az unnepek elott megprobalnek elmenni egy magandokihoz.Lehet,hogy nincs semmi gond,de az is lehet,hogy progi potlasra van szukseged.

2013. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5ös vok. Felhívtam a dokim, azt mondta, semmi gond, ha nem görcsölök, vérzek. Nem is barnázásnak mondanám, inkább halványsárga folyásnak, éjszaka semmi, nappal van. Bízom, hogy nem lesz gond. Vettem terhesvitamint, jan. 2-án megyek dokihoz.
2013. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Visszajöttem! Koszonom szepen a hozzaszolasokat! Nalam a hanyinger mar kicsit enyhult, bar ejjel midig nagyon rosszul alszom...2-3 orat forgolodom az ejszaka kozepen...:-( mehfeszules meg van, de mar ott tartok h orulok neki! :-)
2013. dec. 27. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello! 5ös, 8as vok. Nekem a folyásom sárgás, az talán nem gond, hasam feszülget, görcsölget, magnézium pezsgőtabit ittam, használt. Te a femibion 800tól nem szédelegsz? éN EBÉDDEL VESZEM BE, DE ESTEFELE NAGYON SZARUL LESZEK, SZÉDÜLÖK, ÉMELYGEK, ISZOM FOLYTON. nEM LEHET ETTŐL A VITAMINTÓL? mEGPRÓBÁLOM CSAK 2 NAPONTA BEVENNI, AZ ÚGYIS JÓ? Te voltál már dokinál, kedves kérdező?
2013. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!