Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feszülő, szúró jobb petefészek...

Feszülő, szúró jobb petefészek, Aki tud, segítsen!?

Figyelt kérdés

Kiírtam már egy kérdést, majd kommentben linkelem. A lényeg hogy petting volt, miután Ő elment, megmosta magát, és a kezét is, utána nyúlt belém! De azóta mégsem tudok megnyugodni hogy mi van ha terhes lettem, mert fura dolgokat érzek...És ez most "Új" ezért írok ki uj kérdést..


utóbbi napokban fájdogált a hasam, mellem érzékeny. Gondoltam talán csak egyszerűen a szokásos menzesz előtti fájás az, és meg fog jönni. De ma 29.nap, nem jött még meg, viszont a mai naptól néha görcsöket és főként igen erős szúrásokat érzek a jobb petefészkemnél (kb a csipőcsontomtól befele 1-2ujjnyira),mintha egy késsel karcolgatná valaki... és nem csak egyet-egyet, sokkal gyakrabban. Szokott mindenféle lenni menzesz előtt, de ennyire nem volt még. S amikor épp nem szúr, akkor is feszül , érzem hogy" ott van", kicsit olyan nyomó érzésnek is mondható!!!! :(

Lehet hogy ez megint ciszta?

De sok akanál olvastam ezen az oldalon hogy így indult a terhesség is...!!!!!!!! Most nemis érzem hogy megjönne... csak ezt a fájást a jobb oldalon.. :(

Nagyon félek...


Azt még tudni kel h előző hónapban egy kisebb cisztám volt, amire proverát szedtem. De akkor nem fájt így a hasam, nem szúrt így, egy nagyon kicsit éreztem talán, de szinte semmit.

MI LEHET EZ? Valaki volt ilyen?



2013. jún. 1. 19:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2013. jún. 1. 19:30
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem tesztelsz??????
2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mert még nem lenne biztos az eredmény.
2013. jún. 1. 19:50
 4/21 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy "De ma 29.nap, nem jött még meg, ha viszont így van akkor reggeli vizeletből a teszt kimutatja!!!! Ne képzeld be magadnak a tüneteket nyugi kicsi az esélye, hogy terhes vagy!!!De tudod mit nem bántásból mondom de pont az ilyen embereknek jön össze elsőre más meg évekig szenved!!Tanulj meg védekezni!!!!!!
2013. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem történt semmi behatolás. Kezet mostam, kezet mosott. Nem értem magamhoz. Ő csak akkor, mikor megmosakodott.

Mit kellett volna még tenni szerinted "megtanulni védekezni" címszó alatt??

CSak nagyon félek.

Jövő héten csinálok tesztet...

2013. jún. 1. 20:41
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Pl van feltalálták az óvszer a fogamzásgátlót a pesszáriumot a spirált az injekciós védekezést!!! Ha minden úgy van ahogy leírtad akkor ne görcsölj mert esélytelen hogy terhes legyél!!!Nem értem mért nem lehet egy szaros 500 ft/2db tesztet venni és megcsinálni ha ennyire be vagy tojva!!Nem vagyunk sem jósnők és nincsen röngen szemünk sem!!!!!Nem bántani akarlak Isten látja lelkem!!!
2013. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Mellesleg szerintem pont azért késik, mert rá vagy görcsölve!!Mert ilyen is van ám!!!
2013. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igen tudom de ha nem fekszünk le, akkor nem fogok inekciót vagy hormontablettát szedni, se spirált felrakatni!!! soha nem feküdtem le még senkivel csak a petting volt, csak most valamiért elekzdtem félni,mi van ha... tudom h nem sok itt a jósnő, csak hátha valakinek volt már ilyen...

és tudom a stessztől is késhet, meg nekem sokszor nem pont 28.nap jön meg... csak nem értem hogy miért vannak ilyen szúrások, stb....!!!!!!!!!

2013. jún. 1. 21:02
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Csak felvilágositanálak hogy a mai fogamzásgátlók kevés hormont tartalmaznak!!!szerinted miér van az hogy egy bogyót kihagy az ember és terhes lesz?? Oké nem volt szex de akkor mért kell ennyire prázni ezen???Nyugi van ha nem tette be akkor nem sok esélye van annak hogy babás légy!!nyugi egy kis olvasni való:

www.kamaszpanasz.hu/hírek/szex/felviagositas

2013. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a létező összes ilyen "Irodalmat" fújom kívülről köszi...

elég felvilágosult vagyok, a félelemhez vizsont nem lehetsz soha elég "érett", örülök ha Neked nincs az életedben félelem.

2013. jún. 1. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!