Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőfájdalom terhesség...

Csípőfájdalom terhesség alatt, alig bírok a lábamra nehézkedni másnak is volt ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csípőficamos voltam kiskoromban, de szinte teljesen tünetmentes lettem annyi hogy beszűkültek kicsit az izületeim. Eddig néha max annyi tünetem volt havonta-kéthavonta ha nagyon elfáradtam akkor picit lehetett látni a járásomon, de fájdalommal nem járt. Most 13 hetes terhes vagyok, 7 kilót híztam, de ez a sport abbahagyása miatt az utóbbi fél évbe jött fel, nem a terhesség miatt. Az utóbbi pár hétben sokszor nagyon erős csípőtáji fájdalom kínoz. Ez főleg este mikor hazaérek leülök kicsit, vagy lefekszek utána alig bírok felkelni. Tegnap este tusolás előtt pl. mikor vettem le a nadrágot nem tudtam egy lábra nehézkedni, mert annyira fájt a lábam. Főleg az elindulás a nehéz mikor kikelek az ágyból, akkor nagyon fáj alig bírok menni, aztán eltelik egy kis idő felöltözök elindulok dolgozni akkor már semmi gond, egész nap semmi baja. Mit lehet ez ellen tenni? Ez normális? Lehet edzeni terhesség alatt, mert arra gondoltam újra lejárok az edzőterembe, mert ha így haladok rengeteget fogok még hízni..:S Terhesség alatt lehet lábra, combra, csípőre edzeni?
2013. dec. 22. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elso terhességem alatt nekem is volt ilyen problémám kb a 20.héten kezdodott és 4 hétig tartott, alig birtam járni. De aztán egyszer csak abba maradt. Most a második babát várom 17 hetes vagyok mult héten ismét jelentkezett ez a fájdalom pár napra, aztán most elmult. Mindig csak a bal felén fáj és mindig csak terhesség idején. Sajnos nem tudom mit lehet ez ellen tenni. Tornázni lehet terhesség idején. Jobbulást!
2013. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hízásra is figyelni kell, és amit nekem javasolt a doki, egy jó cipőben (akár betéttel) séta, séta, séta. Én a végén már csak tyúklépésben közlekedtem, a szülőágyon is a csípőm fájt jobban mint a vajúdás főleg hanyatt fekve.
2013. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem akkor nálam is elmúlik majd.
2013. dec. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!