Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell fizetni a toxaplasma...

Kell fizetni a toxaplasma szűrésért? Ha igen, mennyit? Mennyi idő múlva derül ki az eredménye?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell fizetni a dokid leveszi véredet,es kb 1-2 hét mulva derul ki az eredmény,ezt a biztosíto tériti.
2007. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne mondj ilyet hogy nem kell fizetni!!!

Majd a védőnőd megmondja! Pl nállunk Csongrádon 2000ft..

mosonmagyarováron 6000ft.. Zala megyében:5500Ft.

Szóval lehet hogy kell.

én pénteken megyek 16 hetesen akkor csinálják az AFP-t is és akkor leveszik a vért a toxohoz. 18 hetesen kell vissza mennem. De a védőnőd úgy is elmond mindent pontosan!

Üdv egy 15 hetes kismama:)

2007. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem marhaság akkor nagyon gyenge biztositod van en egy forintot sem fizettem egesz eddig a betegség szurésnél sem!
2007. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is haragudj de amit te írsz az is elég marhaság! Ez nem biztosítás függő hanem város! Volt egy kérdésem hogy kell e fizetni a toxoért ha megkeresed akkor meglátod hogy ki mit írt! Egyébként pedig teljesen mind1 hogy van-e biztosításod vagy nincs ahol kell ott kell fizetni és kész!!

Lehet hogy épp a te városodban nem kell de másol igen! Amúgy is majd a védőnője megmondja!

2007. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell fizetni a toxoplazma vizsgálatért?

Mert itt nállunk fizetni kell 2000ft-ot csekken kell befizetni! Ti mit tudtok erről? egy 14 hetes kismama:)

A kérdés kiírásának időpontja: 09-28 15:40


A válaszok

Válasz Nálunk is!


Válasz

hát én nekem nem kellett érte.szerintem korház függő,meg orvos.nem

Válasz

zala megyei kórházba kell-5000ft

Válasz Nekem most csinálták az első vérvétellel, és nem kellet fizetni érte!

Válasz

Szia!én most vagyok 26hetes kismama,mikor nekem csinálták ezt a vizsgálatot még nem kellet fizetni érte.most viszont már fizetős, a mosonmagyaróvári kórházban 6500ft.

sok sikert a babához

2007. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt írták a kérdésemre! Előbb te is utánna járhatnál miután valaki válaszára azt írod hpgy marhaság.
2007. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell(ene) mennem (ha el tudnék menni), de az orvos és a védőnő sem mondta, hogy fizetnem kellene.
2007. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEKEM IS 2000 FORINTOT KELETT FIZETNEM CSEKKEN ÉS A CSEKKET KELLETT RÁFÉNYMÁSOLNOM VIZSGÁLATKÉRŐ LAP HÁTOLDALÁRA ÉS A VÉRVÉTELT CSAK ÚGY CSINÁLTÁK MEG. EGYÉBKÉNT CSAK EGYSZER KELL BEFIZETNI, DE TÖBBSZÖR IS MEGCSINÁLJÁK AUTOMATIKUSAN A VIZSGÁLATOT
2007. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!