Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angyalka névről mi a véleménye...

Angyalka névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok vmi szép, hasonló hangzásút?
2009. nov. 26. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

én személy szerint ki nem állhatom az olyan neveket, amik köznévből lettek átalakítva: Napsugár, Virág, Angyalka, Ajándék és társai.

Különben meg két dolog jutott eszembe:

1. Valamelyik nap a Józsi Barátban volt egy nagy roma pics.., akkora mint három másik, azt hívták Angyalkának, na el is ment a kedvem tőle...

2. A másik meg az Angyalok szülei oldal, szóval már csak babonából sem nevezném a gyermekemet Angyalkának, mert szerintem a halott baba az angyalka. Ezért nem vennék például Angelcare légzésfigyelőt sem...


A hangzása különben szép, csak a jelentése nem...

2009. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

nagyon bugyuta név egy nőnek :( én tuti megváltoztatnám a nevem, ha ezt adták volna a szüleim :(

Ne haragudj, de gondolj bele, meg hát azért rémisztő is, nem éppen élő embert szoktunk angyalkának nevezni :(


Csillag? :S akkor már inkább...

2009. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. A becézése, meg olyan, mint az Angéla névé: Angi, Angika
2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Most már kíváncsi vagyok, Kedves Kérdező, milyen nevek tetszenek még Neked?


Az Angéla nem rossz az Angyalka helyett:)

2009. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb "néválmom", csak ezen az Angyalkán agyaltam...:)de az Angéla is tetszik. Végül is, Angi, Angika.. nem rossz...:)
2009. nov. 26. 13:23
 16/22 anonim ***** válasza:
legyen inkább Glória !!
2009. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Legyen inkább Angelika ez hasonlít hozzá és szerintem szép.
2009. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia! Látom többen megszólták a Napsugár nevet, az én lányom neve Napsugár. Ronda és kövér lesz? Na bummm... akkor is neve Napsugár marad :) Nekik biztos a Mária meg a Bözsi tetszik. Bár nem tudom a Hajnalka miért jobb, ősrégi név az is, nekem meg az nem tetszik.

Nekem az Angyalka név már túl van ragozva, eleve kicsinyítőképzős név, de ha az lenne hogy Angyal az meg nekem fiús. Böngészd át az utónévkönyvet, hátha találsz valami hasonló hangzásút :)

2009. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 picihasim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Viola. Ritka és szép:)
2009. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy sok embernek nem tetszett, holott az Angélával senkinek kifogása nincs. lehet még simán Angyal is. és azt felnőtt korában sem szégyelli talán
2010. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!