Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vagy izzadtság? A...

Magzatvíz vagy izzadtság? A bugyimon kétoldalt, tehát nem középen vizes foltot találtam. Izzadságra tippelek, de honnan tudhatom, hogy nem-e a magzatvíz szivárog? 15 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nyugi, nem a magzatvíz szivárog!!!

Ez tuti, hogy izzadság, terhesség alatt én nagyon izzadós voltam még ott lent is. :) Ugyanígy látszott a bugyim szélein.

Két gyerkőcös anyuka

2009. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiperaktív lesz a gyerekem ha így folytatom. Mindenen aggódom. :( Köszönöm a választ!
2009. nov. 26. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen, sőt azt hiszem minden kismamának. A hormonok hatására izzadékonyabb vagy és mivel ott lenn nem igazán szellőzik a ruhaneműk miatt, ezért beizzad. A magzatvíz szivárgás középen a bugyidon is lenne és kicsit több az izzadságnál. De remélem nem is gondolsz ilyenekre, hogy 15 hetesen szivárog a magzatvíz. Nyugi csak izzadsz!! Kellemes babavárást!
2009. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy izzadok. Mondjuk fel is vagyok öltözve, néha nagyon is, mert nem szeretnék felfázni, és ebben a jó időben is a naci alatt vastag harisnyanadrágban ülök a meleg munkahelyen

31 hetes kismami

2009. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!