Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számítógép, hasfalhoz közeli...

Számítógép, hasfalhoz közeli használata árthat a babának?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy én nemigazán hiszek ezekben a dolgokban, de azért érdekelne, hátha buta vok.

Árthat a babának, ha a laptop általában a lábamon van számítógépezéskor, illetve közel a hasamhoz? Tudjátok sugarak, meg ilyesmi...


2009. nov. 26. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden elektromos kütyünek van kisugárzása, amit egyébként elektro szmognak hivunk. Egyszer kaptam egy pici műszert (mint egy toll), amit mindig magamnál tarthattam, ami villogott, ha valaminek picit is nagyobb volt a kisugárzása.

Gyorsan túl is adtam rajta, mert folyamatosan villogott, és úgy gondoltam, hogy ha már mindenütt korülvesz bennünket ez a bizonyos elektro szmog, legalább ne szembesüljek vele napi 24 órában!

Kérdésedre visszatérve, nem hiszem, hogy ártana, de azt sem, hogy használ. Megértem, hogy úgy kényelmesebb, én a helyedben mégis inkább tenném egy kis asztalra, mint néhány cm-re a babától. Ha a szmog (talán)nem is árt neki, a rezgéseket biztosan átveszi.

Egyébként gratulálok a babához, remélem szép időszakod van!

2009. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez érdekes kérdés,mert épp múlt héten olvastam hogy 80 Herz-ig nem ártalmas a babára.Na most !!!!!!!!! a mai tv-k 100 Herzesek,a monitorok 100 Herzesek,az ultrahang pedig 10 000 Herzes.Akkor miről beszélünk??? Szerintem nem árt a babának,hiszen lehetetlen lenne kihordani a babát sugárzás nélkül
2009. nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi monitorunk 60 herzes. :) Most csak ez a régi működik. de ez meg a szememnek árt. :)

utolsóval egyetértek!!

2009. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!