Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történtek veletek kismamák...

Történtek veletek kismamák vicces, kinos, érdekes dolgok terhességeitek és a szülésetek alatt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Miért kell ezt minden egyes nap megkérdezni????
2013. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Velem elég durva történt.

Voltunk egy bevásárló központban , a wc előtt ácsorogtam, vártam a párom, amikor egy cigány nő jött arra a gyerekével. Én nyomkodtam a telefonomat, nem figyeltem rá, hogy mond valamit. Egyszer csak elkezd velem kiabálni, hogy kérdeztem valamit, visszaszóltam neki, hogy mi van? Erre kiabált tovább, hogy kérdeztem valamit b+, rohadjon ki belőled a gyerek! Én meg hirtelen nem kaptam szikrát... Utána napokig aggódtam, meg rossz érzésem volt, hogy ilyet mondott és féltem, baja lesz a babának. :(((

2013. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Határozottan vicces volt, amikor felpattantam az ágyról, hogy elment a magzatvíz, és a férjem annyira megijedt, hogy majdnem spárgázott. Ugyanis szeretett volna hozzám futni, hogy segítsen, de ugyanakkor a fürdőbe hogy hozzon nekem törülközőt. Szimplán összeakadtak a lábai... :D
2013. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Elég korán látszott a hasam, jó nagy pocakom volt. 16 hetesen már vadidegenek gratuláltak úgy, hogy poncsó volt rajtam.

Bejártam öregotthonokba alkalmakat tartani. Olyan 20 hetes lehettem, mikor a hátsó sorban hallom, hogy két nagyothalló bácsi "sutyorog", hogy vajon babát várok-e - egyikük egy nyugdíjas szülészorvos. Megbeszélték, hogy majd az alkalom végén tapintatosan rákérdez. Tényleg rákérdezett, mondtam, hogy jól látják, erre megjegyezte, hogy ilyen korán ezt csak "mi, szakmabeliek" látjuk. :D

Ennél később már csak egy harmadikos tanítványom vette észre a babát. Nemrég született kisöccse, tehát azért látott már kismamát. Szülés előtt 2 hónappal odajött, azzal a mondattal, hogy mesélték, hogy kisbabát várok, tényleg így van-e. :)


Ami annyira nem volt vicces, inkább kínos, bár szerintem nem nekem: kiírt dátum előtt egy nappal elsétáltunk vásárolni, menet közben éreztem, hogy valami folyik. Persze első gondolatom az volt, hogy szivárog a magzatvíz, be kéne tenni egy betétet. Beértünk a boltba, egyből megkerestem az egyik pénztárost, hogy beengedne-e a WC-re, megnézném, nem a magzatvíz folyik-e. Nem engedtek be, mert nem nyilvános WC. (Egyébként nyákdugó volt, pár óra múlva kezdődtek a fájások.)

2013. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Az én történetem annyira nem vicces. Kb:25 hetes lehettem, amikor egyik délután bementem a kórházba az egyik véreredményemért. Már majdnem beértem a kórházba amikor hátulról egy biciklis nekem jött és fellökött. Szó szerint kiestem az út közepére egy rendőrautó elé. Nagyon megijedtem, h a babának nehogy baja legyen. Szóval röviden a baba is megijedhetett mert addig fejjel lefelé volt és megfordult szóval a feneke volt lefelé. Bementem a szülészetre ahol megállapították, hogy 1-2 perces méhösszehúzódásaim vannak. Szerencsére a méhszáj nem nyílt ki. Bent tartottak 1-2 h megfigyelés alatt, szerencsére nem lett baj, de én nagyon megijedtem. Azóta már 1 éves a kislányom és makk egészséges.
2013. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!