Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen elfolyhat a magzatv...

10 hetesen elfolyhat a magzatvíz? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Egyik este szeretkeztünk a párommal.Éjjel amikor felébredtem éreztem, hogy valami nedves a lábam között.Odanyultam és teljesen vízszerű volt.Ezért gondolok arra, hogy magzatvíz.A mennyisége minimális volt (nem volt alattam folt meg ilyenek).Szerintetek?Előre is köszi a sok választ.
2007. okt. 8. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
:)ezt ugye nem gondolod komolyan ?szerintem nem a magzatvíz volt hidd el ha elfolyott volna mindjárt nagy fájdalmaid lettek volna stb... és hát ugyebár akkor a baba sem maradna életbe, szerintem ami valószinubb és gyakran elofordul,hogy a terhes noknek a huvelyukben ilyenkor tobb ńedvesség´váladék van ami szex után nemis fura ha felszabadul ,és nekem is volt olyan hogy a combomon csepegett le egy keves, vagy a bugyim volt olyan de ez egy természetes átlatszo szagtalan váladék...ne aggodj, de ha volna más problémád is akkor fordulj orvoshoz!
2007. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta terhes vagyok nekem nagyon bő a hüvelyfolyásom, néha totál "vízes" a bugyim, de ez normális, mert szintelen szagtalan max csak kicst kellemetlen, de én többször lezuhanyzom és így nics discomfortérzésem. Ez a folyás azért van h kimossa a hüvelyt az esetleges baciktól, nagyon jól ki van találva a test működése így is véddi a babát:)
2007. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!