Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok. Kb 2...

14 hetes terhes vagyok. Kb 2 napja kis remegésszerű érzésem volt a pocimban, de mire jobban odafigyeltem volna, már el is múlt. Ez már ő lehet? Vagy még túl korai?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Már valószínű a babát érzed. Boldog babavárást kívánok!
2008. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem első terhességről van szó, akkor nem korai. Bár volt olyan ismerősőm, aki első terhessége esetén ilyen hamar érezte a baba mozdulását. Nagyon vékony volt és ismerte a teste működését, minden változást észrevett.
2008. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!kb én is ekkortályt érzetem ilyen remegő érézseket!Párom azt mondta, hogy csak beképzelem hogy mozog a baba!Pedig én érzetem, hogy a babám jejez, mami itt vagyok:)17 hetesen már egésznap érztem ezt az érézést, és estére már rúgott is, igaz egy picit csak!Boldog babavárást!20 hetes kismami
2008. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 16. héttől éreztem, de lehetséges, hogy már a babát érzed, főleg ha vékony testalkatú vagy!
2008. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEm hiszem hogy korai, nekem is volt már akkor olyan érzésem. Nekem sem hitték el, nem is nagyon újságoltam, aztán a 15. hét első napján annyira egyértelmű volt a metrón ülve, hogy akkor már biztos voltam benne!

GRatulálok! További szép babavárást!

2008. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 53 kg vagyok és 168 cm, tehát valószínűleg Ő lehetett:))Ezek után még jobban figyelek!!!
2008. júl. 15. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!