Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba, Tapasztalatok?...

Első baba, Tapasztalatok? (Normális válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
Ki mit evett a terhesség alatt kisfiú/kislány? Tapasztalatok esetleg? És mikor tudtátok meg,h kisfiút vagy kislányt vártok?
2013. dec. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19. héten tudtuk meg, hogy kisfiú. Hányingerem soha nem volt, inkább csak émelyegtem. Én össze-vissza kívántam mindent, hol lekváros kenyeret, hol savanyúságot :-)
2013. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi? A terhesség alatti étkezés nem befolyásolja a baba nemét. Vagy úgy gondolod, ha fiú bizonyos ételeket kíván a kismama, ha meg lány akkor másfajtát?
2013. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. dec. 25. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 16. héten látta a doki először,hogy kisfiút várunk. Én az első trimeszterben végig rosszul voltam,hánytam sokat. Viszont egyáltalán nem voltam kívános kajailag.
2013. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

én első perctől sejtettem, hogy kisfiúnk lesz :)

egyáltalán nem volt hányás, csak talán 3-4 alkalommal kora reggel émelygésem.

nagyon kívántam a narancslevet :)

megszépültem a terhesség alatt - azt mondják a fiúk megszépítik az anyát - barátnőm, aki kislányt szült, bevizesedett, bedagadt a feje, szegényke, pedig nagyon szép csaj, nem volt bombázó már a vége felé, én meg úgy megszépültem, csinosabb lettem - csak a pocóm nőtt, a bőröm, a hajam, mindenem annyira szép lett, szóval lehet, hogy van ebben valami :)

amúgy a 16. hét körül mondta biztosra egy 4D-s profi ultrahangos vizsgálatnál a doki, hogy fiú.

de mondom, én mindig is sejtettem hogy egy kispasim lesz :) az apja temperamentuma alapján voltam ebben biztos :)

2013. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
18. héten derült ki, hogy kislány. Hányinger nem nagyon volt, édességet kívántam brutális mennyiségben. Szerintem amúgy lehet benne valami. Ismerőseim példái alapján az édességet kívánóknak inkább lett lány.
2013. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3 lányom van. Mindegyikkel mást kívántam.


A hányinger meg minden következő terhességnél egyre rosszabb lett. Egyre erősebb volt és egyre tovább tartott.

2013. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!