Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi kismamák, hol és mit...

Szegedi kismamák, hol és mit sportoltok, hogy fittek maradjatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Hány hetes vagy?
2013. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Már elköltöztünk Szegedről nem rég,de én úszni jártam ott is.Terhesség előtt is és terhesen is úsztam a sportuszodában Újszegeden.

Most Kistelek vonzáskörzetében lakunk,Kistelekre járok úszni,5500 ft-ba került nekem a 10 alkalmas bérlet,szerintem nagyon jó.

Kellemest a hasznossal :-) ez hobbi is és meg is mozgat.

2013. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia, én 15.hetes kismama vagyok.Jógázni gondoltam,hogy elmennék de nem nagyon tudom hogy hova,igaz találta pár jóga termet,jövőre lemegyek kipróbálom,ha gondolod csatlakozz hozzám!

Én is gondolkoztam az úszáson,hány hónaposan kezdtél el úszni járni és meddig?

2013. dec. 29. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a volt szegedi.

Terhesség előtt is úsztam heti egyszer-kétszer(sokat dolgoztam,viszont imádtam úszni).

Mikor terhes lettem,jobban ráértem,a 6.héttől a munkahelyem miatt táppénzre kellett mennem.Szegedre a 12.hétig jártam úszni,heti 2-3 alkalommal.Ekkor költöztünk,most Kistelekre járok úszni szintén heti 2-3 alkalommal.

Most 20 hetes vagyok,szerintem végig járni fogok úszni.Egyedül a termálvizet nem ajánlják,amúgy nagyon jó sport,nem terheli az ízületeket.

2013. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó ötlet az úszás,szeretek is úszni úgy hogy,biztosan járni fogok én is.

Körbe nézem a bérlet árakat meg hogy mikor van edzés,azt szeretném kikerülni!

Eddig se kaptam el semmi nyavaját,remélem most se fogok.


Ha nem baj,megkérdezhetem hogy mivel töltöd a napjaid?Nekem olyan nehéz lefoglalni magam,most hogy nem dolgozok..


Jó babavárást!

2013. dec. 30. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Úszni én is járnék! Kedves kérdező, hány hetes vagy?
2014. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16.hetes :)
2014. jan. 1. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:

A kisteleki vagyok:

Most lett kész a ház(mi fejeztük be a férjemmel,félkész volt) és gletteltem,festettem.125 négyzetméter,volt rajta munka.Vettem színre kevert festéket,azokkal nagyon könnyű volt dolgozni.Az viszont mese,hogy egy rétegben.A bordót éppen 3 rétegben kellett a glettelés és az egy réteg fehér diszperzit után festeni.A világos színek fednek egy rétegben.

Ezen kívül suliba járok heti 3x(most szünet van),ismét szakmát tanulok,hogy legyen hová vissza mennem(talán így lesz)

Babaholmikat keresgetek a neten,mert nagyon sok mindent használtan veszünk majd.

Egyenlőre ennyi.Na,meg kihasználom,hogy van időm finomakat főzni a férjemnek,mert eddig nem volt(heti 5-6 nap hajnaltól késő estig dolgoznom kellett)

Ha nagyon unatkozok,elmegyek barátnőzni vagy a nagyimhoz vagy anyukámhoz.Messze laknak,fél napos program az út.Édesanyám gyöngyöt fűz(ő dolgozik egyébként),igazi profi vagy varr(foltvarrás,horgolás stb) Ezek is jó hobbik,nekem nincs hozzá türelmem.

Minden jót neked :-)

2014. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor te nagyon kis ügyes vagy,nagyon jól kihasználod a szabadidődet!

Nekem nagyon hiányzik a munkám,most a férjem cégénél probálok segítkezni meg a német felsôfokra gyúrok.Most kihasználom a lehetőségeket,hogy pár baràtnőmet meglátogassak akik kint élnek külföldön.Már csak a sportot kell bele csempészni az életembe újra :)

Jó babavárást,minden jót neked!

2014. jan. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!