Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti sportoltok?

Kismamák! Ti sportoltok?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen rendszerességgel, mit és milyen előnye van számotokra?

én hetente többször (ahogy időm kedvem engedi) pilatesezek.

Nekem nagyon jól esik, nélküle fáj a derekam (ha 3 nap kimarad)


2013. febr. 1. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, veszélyeztetett vagyok és a doki semmilyen "felesleges" mozgást nem enged. Pedig néha jól esne egy kicsit átmozgatni magam, mert így csak hízom és hízom :-(
2013. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Én csak a legkisebbem után pakolok egyfolytában és kergetem a pelussal :-) Már ha ezt tornának lehet nevezni.... :-)

Előtte pihenőre voltam fogva,mert korán nyílni és rövidülni kezdtem.

2013. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én versenyszerűen korcsolyáztam/korcsolyázok,de most nem nagyon merek,meg a férjem nem is engedi.Imádom a sportot,kori mellett falat másztam,de most azt sem lehet,mert a pocakom nyomja a karámot meg a falat.Most kismama aerobikra járok,és nagyon élvezem:)) Heti kétszer 1,5 óra de szünettel.Ezentúl szoktam sokat sétálni,néha esetleg futni.


32 hetes kismama

2013. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hűha utolsó, te aztán sportos kismami vagyok :) fogadok most is csinos alakod van annak ellenére, hogy a végefelé jársz :)
2013. febr. 1. 15:45
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis vagy, bocsánat :) elírtam
2013. febr. 1. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok:

Köszönöm.Nos,igyekszem,de hozzátenném én nem amiatt sportolok,hogy ne hízzak el,tizenéves korom óta sport a mindennapjaim része,egyszerűen nem érzem jól magam nélküle.A kisbabám egészsége mindennél fontosabb,odafigyelek magamra,de nem koplalok.


Egyébként nem szedtem fel magamra olyan sokat,57 kg-mal kezdtem a terhességet most 63 vagyok.A pocakom mondjuk jó nagy,akit kérdeztem és nem tudta hány hetes vagyok,mind azt mondta 37:))

Na,és nálatok hányadik baba?Hány hetes vagy?Kisfiú/kislány?Neve van már?:))

Nekünk első baba,kislány,Hanna lesz a neve:)

2013. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, ez lejött az írásodból, hogy nem az alakod miatt sportolsz,hanem életmód.

én is mindig sokat sportoltam, most nem vagyok olyan bátor, de a tartásom karbantartására és a mélyizmok erősítésére/erősen tartására tökéletesen elég a pilates számomra.


én még nagyon az elején vagyok, 17. hétben vagyok, a pocakom már szépen látszik, annak ellenére, hogy első babánk. 26 éves vagyok.


a nemét még sajnos nem tudjuk, de 2 hét múlva megyünk dokihoz, ha szerencsénk lesz, látni fogjuk :)

neveink vannak, de nem dőlt el 100%-osan, a ti lánynevetek viszont nagyon szép, és gratulálok is a picihez :)


remélem válaszoltam mindenre.


boldog babavárást kívánok mindenkinek!

2013. febr. 1. 15:57
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, és 60 kilósan indultam (175 centi vagyok) most vagyok 65. kicsit sok ez az 5 kiló szerintem, de nem igazán zavartatom magam. ha 10 kiló marad rajtam szülés után, az sem zavar, majd el fog menni. utána úgyis mozogni fogok, meg lehet a szoptatás is levisz belőle, úgyhogy nem parázom a súlyomon. na aztán ha 65 maradok egy évig, akkor sem fogom magam felkötni :)
2013. febr. 1. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne zavartasd magad a kilók miatt,egyedül a vércukorszintedre figyelj.Az fontos,hogy jó maradjon:) Nekünk a 18.héten derült ki a babánk neme,két hét múlva már nektek is tuti látszani fog.Én is 26 éves vagyok.Március 26-ra kiírva,és már nagyon várjuk Hannát.

Melyik városban éltek?

2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mi Németországban élünk. a vércukorszintem valószínűleg jó, nem nézték pár hete, de egész életemben inkább meglepően alacsony volt, talán most sem száll majd el.


remélem, ha legközelebb megyünk ultrahangra, akkor úgy teszi a kis lábát, hogy megtudjuk. de májusig van időnk, akkor akarunk nekiállni a babaszobának. igazából addig mindegy. na de addigra remélem megtudjuk mindenképpen :)

2013. febr. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!