Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsősorban olyan kismamák...

Elsősorban olyan kismamák véleményére vagyok kíváncsi akiknek volt előtte aranyere. Nektek mit mondott az orvos?

Figyelt kérdés

Szóval eddig minden évben volt aranyerem a 20-as éveimtől kezdődően de krémmel mindig elmúlt.Most 29 éves vagyok.

Az idén május óta kisebb nagyobb kihagyásokkal de mindig van,de nem külső hanem belső.Dokinál voltam,kúpot kaptam meg gyógyszert.Most is fáj kicsit de elviselhető.

Augusztus óta kb 6-szor voltam dokinál szóval nem hanyagolom a helyzetet.Mindig csak kúpot ír fel ami jó de teljesen nem segít.Annyit mondd,hogy majd ezt azért meg kell műteni.Én ezt annyira nem akarom,pláne,hogy ha terhes leszek úgyis kijön megint.A terhesség 4.hónapjától lehet akkor is műteni ami megint csak nem nagyon akarok.

Szóval a kérdésem az lenne,hogy akinek volt a terhessége előtt is elég komoly aranyeres gondjai annak mit ajánlottak?Bírja ki addig amíg majd megszül,vagy előtte legyen megműtve vagy terhesség alatt?

Ti mit ajánlotok?Ha volt valakinek műtéte milyen(lézeres,gyűrűs)?


2013. dec. 26. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategória. Jelentettelek igy átraknak oda ahol kismamák válaszát kapod.
2013. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. te hüle vagy!
2013. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Terhesen is megműthetik.

Nekem krémet kúpot kellett használnom, és rengeteg mélyizomtornát, segít.

De igazából neked kell eldöntened hogy mi legyen, meg az orvosodnak.

2013. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat 3-as.De félek,hogyha a terhesség alatt műtenek akkor valami baj lesz.Nem tudom eldönteni mit tegyek.Igazából jó lenne már ha megszabadulnék tőle.Ha előtte csináltatom meg akkor meg nagyon nagy esély van rá,hogy kiújul.Szóval fogalmam sincs mit kellene tennem.
2013. dec. 27. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt aranyér műtétem, még 20on éves voltam, most kisbabát várok, még nem jött ki (lekopogom), de tartok tőle, hogy a szülésnél ki fog. Nem tudok mit tenni, olyan barátnőimnek is kijött, akiknek előtte nem volt.

Szerintem terhesség alatt nem a legjobb ötlet a műtét, vagy előtte kellene, vagy kihúzni vele. De nem biztos, hogy terhesség alatt kijön, ha nem lesz szorulásod, nem erőlködsz.

2013. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi 5-ös

Megkérdezhetem milyen műtéted volt?Mármint lézeres vagy gyűrűs?

2013. dec. 28. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, sebészi úton eltávolították a csomókat. De ilyen volt kb.3-szor vagy 4-szer.
2013. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Atya ég.Szóval ezt úgy értsem,hogy 3-4 alkalommal műtöttek?Nagyon rossz amúgy ez a műtét?Vagyis gondolom nem kellemes de na...én nagyon félek tőle :(
2013. dec. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!