Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a 28 napos ciklusom 6...

Tory23 kérdése:

Most a 28 napos ciklusom 6 napja késik. Csináltam egy tesztet de negatív lett. De semmi jelét nem érzem hogy meg akarna jönni, de viszont nem is érzek terhességre utaló jeleket mint az elsőnél. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 hónapja, hogy missed ab-om volt. AZ orvosom azt mondta, hogy 2 hónap múlva próbálkozhatunk.

2013. dec. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem sem mensire, sem terhességre utaló tüneteket.


Lehet, hogy még nem állt helyre rendesen a ciklusod, de az is lehet, hogy baba van a dologban, csak esetleg későn fogant, és ezért nem mutatja még ki a teszt.


2-3 nap múlva tesztelj megint szerintem

2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kicsit csalódott vagyok, hogy negatív lett, de örülnék ha mégis össze jönne. :)
2013. dec. 27. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ird már meg nekünk hogy mi lett végül :) lehet hogy még korai volt a teszt :)
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még várok hétfőig. Remélem pozitív eredményt mondhatok nektek. :) Én is azt szeretném :)
2013. dec. 28. 16:43
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos tegnap reggel megjött :( elég rendesen, úgyhogy kétlem, hogy lenne baba, de majd talán a következő hónapban. Köszönöm, hogy "izgultatok" velem. :)
2013. dec. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!