Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamik! Ti hogy...

Anyukák, kismamik! Ti hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok? Mi volt az első reakciója?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett elmondanom, mert együtt csináltuk a tesztet és előbb észrevette a 2.csíkot, mint én, mert hátrafordultam hozzá kezemben a teszttel, közben kijött a 2.csík :-). Meglepődtünk. Tervezett baba volt - aki most már 3,5 éves nagylány :-) -, de mivel 30 évesek elmúltunk és a környezetünkben nagyon nehezen sikerült a terhesség, nem gondoltuk, hogy ilyen hamar terhes leszek.


Te párod hogy fogadta?

2013. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Este amikor hazajott a munkabol, a kezebe nyomtam egy kiscipot. Eloszor nem esett le neki :)))
2013. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Berohantam a munkahelyére,átöleltem és mondtam neki hogy lesz kisbabánk!Nagyon akarta és nagyon boldog volt.
2013. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt anno itt olvastam a gyk.n hogy egy kismami igy jelentette be a párjának.Nagyon tetszett es alig vártam hogy en is igy mondhassa el neki.

Akasztofa jatekoztunk es az volt a megfejtes hogy a "kozos titkunk:Babat varunk!! "Miutan megfejtette azt mondta..."ez nem titok,várjuk egy ideje...

Hozza kell tennem elozo nap megjott a menstruaciom igy el is konyveltuk hogy oké,ez a honap sem sikerult.Csak voltak gyanus jeleim ami miatt titokban azert csinaltam egy tesztet,

Szoval miutan mondta hogy ez nem titok,mar fel is kelt a kanapérol,de utána szoltam ,hogy "és????mit szolsz hozzá????

Erre néz rám értetlenul de abban a percben elo is vettem a kontosom zsebebol a tesztet...Azt mondja:"miert ez igaz?????

Ezután ossze vissza puszilgatott és jottek a kérdesek,de kozben le sem lehetett mosni az arcárol a vigyort...

Edes volt nagyon...Azt mondja ez nagyon hatasos es maradando bejelentes volt! :))))

2013. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi nem vártuk a babát..párom sofőr igy amikor megtudtam még nem laktunk eggyütt... mondtam magamnak " hogy hagyok neki egy nyugodt estét .. másnak irány dokihoz és mondta h igen baba van. felhivtam és mondtam neki h üljün le mondta h vezet .. mondtam neki h azonnal áljon félre... nem akart de addig csesztettem h leált.. ( leállitotta a motrot , halottam ) közeltem vele : apa leszel... 3 perc néma csönd :D megbeszéltük h bár nem igy terveztuk de mi " csináltuk" válalljuk a felelősséget és jöjjön :) azóta 4 hós csodaszép kislány :)
2013. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!