Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, ti hogyan dolgozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ti hogyan dolgozzátok fel lelkileg, hogy a párotoknak nem ti voltatok az elsők, de nektek ő igen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőm 19. Neki már 2 másik fiúval is volt szexuális kapcsolata, nekem ő az első. 8 hónapja vagyunk együtt, de ezt még mindig nem tudtam feldolgozni. Vele nem igazán lehet megbeszélni, pedig próbáltam.


Például attól a gondolattól, hogy valaki más élvezett belé, olyan fájdalmat érzek, amit semmi más nem vált ki. Vagy pl. egyszer kicsúszott a száján, hogy vonaton is szexelt már - sokszor vannak rémálmaim, amikben ezt látom, hogy vonaton szexel a volt pasijával.


Segítsetek, hogy tudnám ezt feldolgozni?


2011. dec. 28. 02:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint egy csomag, hozzátartozik a lányhoz, vagy elfogadod és szereted így vagy jobb ha más lányt keresel. Engem is taszított régebben ez, de annyira szerelmes lettem volna akkor nem zavart. Feltételezem nem egy ribit szedtél fel, biztosan érezhetett valamit azok iránt, nem tehet róla, hogy nem Veled találkozott először.


20/N

2011. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ez sajnos így nem segít. Jót írtál tényleg, de erre már rájöttem. Lehet, hogy csodára várok?


Másik gondom pedig a vonatos dologgal az, hogy nem érzem úgy, hogy velem is megtenne ilyesmit...

2011. dec. 28. 02:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom nem gondolja, hogy szeretnél ilyet és mert más típusúnak gondol mint a másikat. Vonatozzatok egyet... ;) Vagy találj ki valamit amit szeretnél..
2011. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eressz le egy kicsit. Szerintem inkább az önbizalomhiány és az ebből is származó féltékenység a gondod...

Ezt pedig úgy tudod helyre rakni, hogy elhiszed, tényleg veled van, veled akar lenni. Kis önszigor kérdése.

Persze soha nem esik majd jól a gondolat, hogy mással lefeküdt, de nem lehet mit tenni. El kel tudnod terelni az ilyen gondolatokat. Majd megtanulod.....


23F

2011. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
64%
Ez hülyeség. Most akkor ne jöjjek össze csajjal mert elöttem már megdugták?? Vagymi? Ez ilyen..fogadd el.
2011. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne nyafogj... Én is olyan csajjal voltam először, akinek előttem volt barátja, és baromira nem érdekelt. Ha téged tényleg ez érdekel, akkor nem szereted a csajt, hagyd ott.
2011. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek férje is volt... De inkább büszke vagyok arra, hogy velem van már négy éve, és szeret engem. Nem mást, engem. Tehát valamit tuti sokkalta jobban tudok, mit bárki más, hiszen velem van :)
2011. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sajnos én ebbe megyek már tönkre évek óta, én is mindíg a megoldásokat keresem, hogy hogyan tudnám magam ezen túltenni... Szinte már a csodát remélem mindenkitől, hogy hátha ad valami hasznos tanácsot. A tény, hogy velünk van a baj, valamit belül kell helyretenni; de itt inkább én rokkanok bele... Szóval drága sorstársam nem tudok neked tanácsot adni...
2011. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, velem is ez volt sokaig.. (csak en vagyok a lany, o meg a fiu :P) talan meg most is, osszeszorul a szivem ha ilyesmire gondolok... Meg igazabol az is rossz, hogy ugye egy hatalmas emlek marad, h kivel volt az elso szex, mert azeert 1 elmeny akkor is.. es ez nem en vagyok neki :(((


Na meg mielott bedepizek :D arra kell gondolni, h most veled van, teged valasztott, teged szeret. meg mi mar sokkal sokkal tobb ideig vagyunk egyutt, mint anno azzal a lannayl volt, szal vmi csak nem mukodott ott.

kitartast, ne gondolj ilyesmire..:)

20L

2011. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köztem és a barátom között 6 év korkülönbség van az ő javára. 16 voltam,amikor összejöttünk. Megkérdeztem tőle,hány csajjal volt előttem,mire a válasza "7-8" volt (tudtam,hogy előttem tomboló életet élt,de azért nem számítottam 5nél nagyobb számra). Persze nekem ő volt az első. Kb. fél évig nekem volt bűntudatom amiatt,hogy nem tudok neki újat mutatni,míg nekem minden új. Aztán sikerült neki is új dolgokat kipróbálni és ez megnyugtatott. Azóta nem törődök azzal,hány csajt tett már magáévá előttem. A fő az,hogy a szex nagyon jó vele.
2011. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!