Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érezted a babádat először?

Hol érezted a babádat először?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 hetes vagyok, második gyermekemet várom. Érzem Őt már egy ideje, érdekes, hogy többnyire a bal oldalon.

Érdekelne, hogy más hol érzi a Kicsikéjét :)


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én a hasam közepén éreztem először :) és amikor rájöttem hogy ez a mozgás ő az leirhatatlan volt :)imádtam amikor hanyatt feküdtem és már látszott hogy mocorog :) jó ezekre vissza emlékezni nagyon :) azóta valahogy reflex szerűen a hasamhoz nyúlok ha bélmozgásom van pedig már 4 hós a kislányom :)
2013. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Köldököm körül 13 hetes volt. Első baba, érdekes bugyborékolás volt.Nagyon jó volt, dokimat fel is hívtam, hogy lehetett már a babó, mondta, hogy persze. Nagyon elöl volt, én meg vékony vagyok.
2013. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bugyi vonala alatt 12 hetesen. Először azt hittem, hogy hülye vagyok, aztán a 12. heti genenetikai Uh-n máe tutibiztos voltam, ott láttam is ahogy mocorog, meg éreztem is.
2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én jobb oldalon. Van erre vmi babona is h melyik oldalon fiú melyiken lány, de nem emlékszem rá :-)
2013. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!