Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetem a MagneB6-ot?

Szedhetem a MagneB6-ot?

Figyelt kérdés
Lassan már 8 hetes leszek és eléggé feszülget a hasam, fájdogál a derekam olyan mensi szerű fájdalom és borzasztó erős émelygés és hányinger, öklöndözés nehezíti a napjaimat!Ez nem baj??Úgy értem normális tünetek ezek??Szedhetem a MagneB6-ot?Segíthet?
2013. dec. 28. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
normális. Nekem azt mondta a védőnő, ha ilyen tüneteim vannak, lehet rá b6-ot szedni, de csak a legvégső esetben. Próbálkozni kell korpás kekszel, rengeteg folyadékot inni, enni rendesen napi 5-ször, és ha kell éjjel is. Ha ezeken már túl vagy, és nem lett jobb, kérd ki az orvosod véleményét a magneB6-ról és csak akkor szedd, ha ő mondja.
2013. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öklendezésre nekem a hideg tej segített.Ittam olyankor pár kortyot és elmúlt.

MagneB6-ot beszéled meg a dokival.

Ha fáj a hasad,derekad, próbálj meg minél többet pihenni.

2013. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a tej segített émelygésre, hányingerre.

A Magne B6-ot nekem a doki "írta fel" (persze recept nem kell), 2-szer 1-et, ha jól emlékszem. Nyugodtan szedheted, nekem ez volt az első, amit mondott. Alkudoztam, hogy minek az, de kellett szednem a terhesvitamin mellé. Azt mondta, hogy segíteni fog a hányingeren meg a görcsökön. Őszintén szólva a hányingeren nem segített, görcs meg nem volt.

2013. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normálisak a tünetek, a Magne B6 segíthet mindkét dolgon, de a dokinak említsd majd meg, ha mész, meg azt is, hogy használ-e a MagneB6.
2013. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Magne B6-ban annyira kevés a hatóanyag, hogy nyugodtan szedheted...

Később görcsökre olyat érdemes választani amiben tényleg van is magnézium, de jelenleg a B vitamin tartalma miatt lenne jó a hányingerre. De az a helyzet, hogy erre a célra is vannak jobb és olcsóbb szerek.

A MagneB6-ban azt a szép dobozt meg a sok reklámot kell megfizetni, az ár-érték arány elég vacak.

2013. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a terhesség kezdetétől "előírás", javasolt a magnézium szedése.

Ezek normális tünetek, dolgoznak a hormonjaid, nő a méhed :)

2013. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább más magnézium készítményt ajánlanék, például a magnesii citricii-t. Végig azt szedtem, mert sokat görcsöltem. Most vagyok 33 hetes, lassan leállok vele. Nekem a magneb6 semmit nem használt és drága is nagyon.
2013. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is derék,hát és has fájdalmam van, feszülés ilyesmi. Nekem is magne b6-ot írt fel a doki 3x1-et. Napi 1et szedek belőle egyenlőre. De én is szeretném lecserélni. Hányingerem nincs, így gondolom elég lenne nekem is a magnézium. Ezért majd beszerzek valami olcsóbb magnéziumot. Én rákérdeztem a dokinál és mondta, hogy nyugodtan szedhetek mást. Csak szedjem, mert a túlzott hasfeszülés és hasmozgás nem tesz jót a babának. Nem fog tudni megtapadni rendesen. Ahogyan ugrálni sem nagyon szabad, ha feszül a hasad. A derekadra pedig jót tesz a gimnasztikai labda, persze csak egy kis rugózás. Ott sem az ugrálás.
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!