Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok...

Veszélyeztetett terhes vagyok 17 hetes. Úgy érzem, hogy néha bekeményedik a hasam. Ez árthat a babámnak? A MagneB6-ot szedhetem magamtól is vagy inkább kérdezzek rá a nőgyógyásztól, hogy lehet-e az én estemben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 22:07
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi a te eseted? Miért vagy veszélyeztetett?
2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel nem irtad, hogy miert vagy veszelyeztetett, ezert mindenkeppen kerdezd meg az orvosod, mielott barmit elkezdessz szedni
2010. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ miért vagy veszélyeztetett.
2010. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert volt egy vetélésem egy éve...
2010. ápr. 10. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem, és a doki a mostani terhességemnél szinte a legelejétől szedeti velem a magnéziumot, szóval szerintem Te is nyugodtan szedheted. A keményedésre meg főleg jó. De ha tudod, kérdezd meg a dokit is, hogy mennyit szedj rá.
2010. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem is tutira szedheted, sőt, szerintem KELLENE szedned, csodálom, hogy eddig nem javasolta a dokid. Azért szerintem kérdezz rá nála, mondd el, mennyire keményedsz, ha másért nem, hát azért, hogy mondja meg, mennyit szedj be egy nap! De ha van otthon, és csak hétfőn tudod megkérdezni, akkor szerinteem elkezdhetsz szedni nap 2*1-et, abból baj nem lehet. Gondolom, más gyógyszert nem szedsz?
2010. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak a terhesvitamint.És iszok magnézium és kalcium pezsgőtablettát.Köszönöm a válaszokat,megkérdezem a dokit feltétlenül,de csak majd jövő hét után megyek hozzá.Ha azt mondja szedhetem és én eddig nem szedtem,azzal ártottam valamit???
2010. ápr. 11. 10:46
 8/8 anonim ***** válasza:

dehogyis artottal,minden rendben babaval.Regen nem szedtek az emberek semmit,megis egeszseges babakat szultek,persze vannak kivetelek,de nem a magne b6 hianya miatt.

Mindenesetre mostantol kezd szedni,mert kevesbe fogsz kemenyedni.

Boldog babavarast!

16km

2010. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!