Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelezheti, hogy baj van a...

Ez jelezheti, hogy baj van a terhességemmel? Már megint vérzek,6 hetes vagyok, ez már nem lehet a beágyazódási vérzés. Erősen görcsölök egyébként hetek óta.

Figyelt kérdés

Nem sok vérről van szó, de nagyon aggaszt. Két hete véreztem egy kicsit, azóta (1 hete) voltam uh-n, csak a petezsák volt még látható ugye, és előnyös helyen tapadt meg.

Ma viszont egész nap kis mennyiségű vérzéseket tapasztaltam.

Lehet összefüggésben a stresszel vagy a cipekedéssel például?


Köszönöm előre is a segítséget!



2013. dec. 28. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, lehet azzal összefüggésben, és egyik sem tesz jót,kerüld mindkettőt!!!

Szerintem sos el kéne menned dokihoz!

2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el dokihoz és kerüld az emelést és a stresszt.
2013. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a vérzés soha nem jelent jót, bármit olvasol a neten. Én is elhittem, hogy sok nővel előfordul, és normális, de aztán mondta a doki, hogy semmilyen vérzés nem normális. :( Nekem elment a baba, pedig épp csak barna maszat volt pár napig, görcs pedig egyáltalán nem. A vetélés sem indult meg magától. Mindenképp fordulj orvoshoz, addig pedig próbálj feküdni. Ha dolgoznod kell, menj el táppénzre!!! (Emelni pedig tilos!!!!)
2013. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem vagy még orvosnál???
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj az ügyeletre! Valószínűleg progeszteron hiány. Ha viszont ez és nem kapsz hormonpótlást, akkor gondod lehet!
2013. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Itt nincs ügyelet, és épp rokonlátogatáson vagyok, megyékkel messzebb onnan, ahova be vagyok jelentve házi orvoshoz. Ha indokolt lenne, se tudnék kórházba menni, nincs busz. :(

Hétfőn megyek vissza...

2013. dec. 28. 20:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
és ahol vagy, nincs kórház meg ügyelet? ne idegesítsél már.. én ceglédre voltam bejelentve, amikor ügyeletre mentem pesti kórházba este 10kor.. szó nélkül megvizsgált az orvos, uh-t csinált.
2013. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet összefüggés, és kötelessége megvizsgálnia az ügyeleten az orvosnak, hiába nem oda tartozol. Szerintem minél hamarabb menj be!
2013. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban az ügyeleten a kutya sem kérdezi, hogy hol laksz.
2013. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Rokonnak nincs autója? Az ügyeleten tényleg nem kérdezik hova vagy bejelentve,el kell,hogy lásson,a tb kártyád legyen nálad!
2013. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!