Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tágulási "vérzés" lenne?

Ez tágulási "vérzés" lenne?

Figyelt kérdés
A tisztasági betétemen egy nagyobb rózsaszínes foltot vettem észre, a hasam sokat keményedik, vasárnap óta minden nap párszor "mindjárt megjön" érzésem van. Félek, hogy a szülés akar beindulni, pedig még bent kéne maradnia egy pár hétig... 35hkm
2013. dec. 20. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minnel hamarabb beszelj az orvosoddal!!!!!! Egyik ismerosom szinten 35 hetesen jelenleg korhazban fekszik visszatartason ugyan ilyen panaszai voltak!! Nem jatek!
2013. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább két hétig még benn kéne tartani a lurkót, szóval szerintem is menjél be a kórházba. Önmagában ha nyílik a méhszáj, az már ennyi hetesen nem gond, de ha vannak jelek esesteg arra, hogy beindulhat a szülés, a dokik tudják csak megpróbálni megállítani. Minden jót! 32 hkm
2013. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vérzés sohasem normális a terhesség alatt, menj be a kórházba!
2013. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg tágulásos vérzés. 40+4 napon volt nekem, 40+5re megszületett. Azonnal orvos, a vérzés nem normális.
2013. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vér színe volt, hanem csak halvány rózsaszín...

Rendesen beijedtem, de mára elmúlt. Reggel még görcsölgettem, de a folyás elmúlt. Vettem be magnéziumot, a görcs is múlóban.

Remélem, hogy legalább a Karácsonyt még itthon tölthetem (főleg a lányom miatt).

2013. dec. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!