Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16 hetesen hamar megfájdul...

15-16 hetesen hamar megfájdul a derekam, hátam, és ma a vesém felé is sugárzott néha, ez mitől lehet? Tágulnak a szalagok?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, remélem nem lesz baja a babámnak, a vesémmel sosem volt semmi gond, a pisilés is simán megy. Más is járt már igy?
2009. nov. 27. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

:) jó, hogy megkérdezted. Olyan a hátam, mint 3 órányi földön ülés, ajánndékcsomagolás után. Kérdezte is a férjem, hogy mi a bajom. :)

Szerintem nem a vesénk, csak oda szúr ki. Most volt vizelettesztem a védőnőnél, vitaminon kívül semmi nincs benne.

2009. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor Neked is fáj?jaj de "jó",akkor lehet ez is egy tünet?Komolyan már kivagyok néha,azt se tudom mi bajom lehetde ha igy haladunk akkor végül is nincs baj:-)))Te hány hetes vagy?Neked is a veséd körül sugárzik?
2009. nov. 27. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

15+1 hetesek vagyunk. :) Olyan, mintha kést szúrnának néha a vesémbe. Oda sugárzik nagyon. A felállás a legnehezebb. :)

Én is folyton aggódom, hogy vajon mi normális és mi nem... Neked nem szokott olyan érzésed lenni, mintha a méhed lenne felfújódva?

2009. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 15+4 vagyok.Nem tudom mit értesz ez alatt hogy a méh fel fújódna,nekem olyn feszülő érzésem van,van mikor levegőt veszek,és teljesen megfeszül az alhasam.Aztán szurkálgat néha,na meg ez a legújjabb,ez a hát fájás féle.Neked látszik már a Baba?
2009. nov. 27. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, látszik. 4 centit nőtt a pocim, és olyan kemény a hasam... de nem kőkemény.

Mocorgást érzel már? Én nemtudom... :)

2009. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nőtt,bár centire nem tudom,nem mértem,de főleg fekve szép kereknek látszik.Mocorgást annyira nem érzem,valamelyik este ,mintha pici kaparászást éreztem volna pár másodpercig,de azóta sem érzek ilyet sajna,pedig mindig figyellm:-)))Nekünk első baba,az állitólag később jelentkezik,hát nem tudom...Én alig várom már:-))))
2009. nov. 28. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!