Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Az...

5 hetes terhes vagyok. Az ultrahangon embrionális rész nem ábrázolódik. Az orvos terhességmegszakítást mondott, de ultrahangra jövőhéten kell visszamennem. Félek, elhalt az embrió? Hasfájásom, görcsöm volt 1 hete, pár csepp barna folyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp várd meg a jövő hetet. Nem tudom, de nekem az 5. héten csak petezsák látszott, 0,71 cm volt. Abban sem volt látható embrió.
2008. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Várj még 1 hetet. Lehet, hogy nem is 5 hetes vagy még.

Az 5. héten nekem is csak a petezsák látszódott.

5 hetesen + 6 naposan pedig már ott volt a kicsi, és pulzált a szívcsöve.

Várjál még 1 hetet.

A görcs pedig normális ilyenkor, hisz tágul a méh.

2008. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 het 3 naposan volt petezsak es pici pottyel, de sok keszulek 5 hetesen meg nem lat semmit. Egyelore nyugi, majd jovoheten meglatod, hogy mi van. De a doki szimpatiakeszsege egyelo a 0-val. 5 hetesen vagy mondja, hogy max meg van vastagodva a nyalkahartya, de petezsak meg nincs, es akkor visszarendel, ahogy tette. Amugy az 5 hetes terhesseg meg fel is szivodhat magatol, ami sok esetben nem jar muszeres terhessegmegszakitassal, mert a termeszet elvegzi a tisztulast. Csinaltal mar tesztet? Ha igen, + lett? En ebben az esetben csinalnek meg egy tesztet. Ha esetleg az negativ lesz, akkor minden bizonnyal felszivodott. Ettol fuggetlenul is menj majd el a kovetkezo UH-ra. Drukkolok neked.
2008. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7hetesen látta csak a babát, úgyhogy sztem még várj!
2008. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hetes terhesség még túl korai, annyi minden történhet még 1 hét alatt. Kitartás.
2008. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még mopst felkeresnék egy másik orvost is, hogy tudjam a véleményét. 1 hét hosszú idő, főleg ilyenkor. Sok sikert! Szorítok Neked!
2008. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is orvost váltanék! Az én első dokim is hasonlóan empatikus alkat volt... remélem nem ugyan arról a dokiról van szó! Válts orvost és várj még! Nyugi! Ne idegeskedj! Lehet hogy elnézték az uh-t! (én már jártam így)
2008. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen már volt petezsák+szikhólyag, és ritmusos szívverés az uh szerint. De ez mindenkinél változó, a tesómnál csak a 6. héten mutattak ki "valamit" a petezsákban.
2008. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok biztatást.Most reménykedem egy kicsit.Gyógyszertárban megkérdeztem,hogy a terhességi teszt akkor is pozitív ha az embrió elhalt?És azt mondták, hogy igen.Múlthéten csináltam legutóbb tesztet akkor pozitív volt.Már csak 5napot kell kibírnom....és UH
2008. júl. 16. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:

szia,nekem is ugyanigy volt,nem latszodott embriotelep,az orvos azt mondta,varjunk meg.utana meg ketszer vissza kellett mennem uh-ra es akkor sem latszodott,csak a petezsak es a szikholyag,pedig mar 6-7 hetes voltam.sajnos be kellett fejezni a terhesseget.

de remeljuk nalad jol alakulnak a dolgok,szivbol kivanom!egyebkent ez nekem apr-ban tortent es a tegnapi tesztem ismet pozitiv lett..ugyhogy barhogy is alakuljon,bizzal a sorsban!

2008. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!