Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 6 hetes vok,...

Baj lehet? 6 hetes vok, reggelre barnáztam, ami akkorra már rászáradt a betétre. Mikor wcn voltam, rózsaszín váladék. Hasgörcsök, mint mensikor.

Figyelt kérdés
Dokim hívtam, 3szor2 nospát, magnéziumot, pihenést javasolt. Este talán meg tud nézni. Azóta nincs vérzés, a görcsök is enyhébbek, tesztet csináltam: full pozitív, terhestüneteimmegvannak. csak nem bírok fent lenni, folyton aludnék. Ma lenne gyébként peteérésem, ciklus 14. napján, ha nem lennék terhes. Ez kavarhat be? Nagyon félek. Ugye nem vetélés lesz belőle?
2013. dec. 30. 14:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Lehet gond is! Nagyon sokan véreznek a hatodik héten. Én is véreztem, csak én mentem rögtön az ügyeletre. Mint kiderült, haematoma,vagyis bevérzés volt a petezsák mellett. Kaptam hormonpótlót és az segített. Ilyenkor mindig ez az eljárás. Nem értem a dokidat. Én tuti nem hagynám annyiban... 99%-ban ez okozza a hatodik héten a bevérzést és lehet elmúlna magától is, de minek kockáztatni? A legjobbakat neked!
2013. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, én azonnal ügyeletre mentem. Hormonpótló gyógyszert írtak fel, pihenést, és most, a 9. héten nagyon minimális barnázás van. Szerintem mindenképp menj orvoshoz. Remélem nem lesz baj!
2013. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy az első válaszolóval ez történt de azért egy kismamát nem kellene ennyire riogatni.Sokaknál előfordul a barnázgatás nálam is volt.Nem azt mondom hogy jót jelent de valóban a magnéziumot és a pihenést javasolják.Ha most megszűnt és már nincs se barna sem rózsaszín akkor nincs gond de ha még egyszer előfordul akkor menj orvoshoz.
2013. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy este megvizsgál, ügyel a kórházban. Amúgy jan. 2án mentem volna hozzá először.Hát most előbbre jön 3 nappal a találka.)
2013. dec. 30. 14:43
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen verzes (marpedig a barnazas is az) nem normalis. Nekem a 8.heten szinten hematoma miatt volt, de en egybol mentem dokihoz, mert nagyon feltem a pindurimat.
2013. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább riogatom, minthogy gond legyen. És az, hogy most éppen már alig van, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem is kezd el 1-2 vagy pár óra múlva iszonyatosan vérezni. Ahogy írtam is, lehet felszívódna magától, de minek kockáztatni???
2013. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt a 6hèten,mondjuk barnàzgatàsnak sem mondanàm 2 tejeskàvè színűpötyöm volt, rohantam az ügyeletre hormonpotlót kaptam mint kèsbb kiderült nem is maradt volna meg nèlküle....

Èn nem hagynàm magam,szerintem ma mindenkèpp làsson orvos, ha nem õ màs....megbízhatatlqn ha nem nèz meg.

2013. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak. Tökre lehet nyugtatgatni de sem a vérzés sem a görcsök nem normálisak. Ha pedig együtt jelentkezik a kettő az még rosszabb. Inkább nézze meg orvos és ne legyen semmi, mint esetlegesen később dőljön belőle a vér és iszonyatos görcsei legyenek... magyarul elvetéljen. Ilyenkor van a legnagyobb kockázata a vetélésnek. Nem játék és nem szabad félvállról venni, hogy ugyan már mások is barnáznak terhesség alatt és még sincs semmi baja a babának se a mamának. Igen legyen ez inkább én is azt mondom, nem kívánok senkinek rosszat. De ezek komoly dolgok... Ezek után nagy a valószínűsége hogy kapni fog majd valamilyen gyógyszert. Sajnos a babavárás nem rózsaszín felhőcskék tábora, sajnos az aggódás és félelem mindig ott lesz és ez a természetes. Hiába írod, hogy nyugodjon meg úgysem fog! Tudom saját magamról! Amíg az ember nem látja a saját szemével, hogy minden rendben addig úgy sem fog megnyugodni. Hitegetni meg ilyen helyzetben még rosszabb, mint megerősíteni a félelmeit.

Én kívánom, hogy a doktor megnyugtató választ adjon és minden rendben legyen! Boldog babavárást és kevesebb bonyodalmat!

2013. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Elsőt akartam írni, nem utolsót! Ne haragudj.
2013. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jaa, és még valami: ma az esti szédülés-émelygés helyett iszonyatos hőhullámaim vannak, ez még nem volt. Lehet a stressztől is? Nemsokára hívhatom a dokit.
2013. dec. 30. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!