Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Rettentöen...

22 hetes vagyok. Rettentöen megtetszett egy kisruhácska az egyik boltban, már hetek óta nézegetem, de nem merem megvenni. Babonából. Hülyeség? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 21 hetesek vagyunk, és nyaralás alatt találtunk a párommal 2-3 nagyon édes dolgot és megvettük. Mi is vaciláltunk egy darabig, de optimisták vagyunk és ilyen itthon úgysem találtunk volna :) Szerintem nyugodtan vedd meg!! :)

Boldog babavárást!!

2008. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én sem merek semmit venni a 28-ik hét előtt, de én nagyon babonás vagyok. Szerintem ha nagyon szeretnéd azért vedd meg, csak én biztos nem vinném haza, hanem mondjuk a szüleimnél "rejteném" el. Szép babavárást. 21 hetes pocakos
2008. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felesleges ez a hülye babona.Nagjából annyira,mint a 12. hét után lesz biztos,addig nem szólunk senkinek róla dolog.

Ha nagyon tetszik vedd meg,neh elhappolják előled.De azért a cuccok beszerzésére még ráérsz majd csak a 30. hét környékén.Akkor még van is erőd annyit gyalogolni,és már nincs is olyan sok hátra.

2008. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

nem akarom agyonvásárolni magam,de ez a ruha nagyon cuki.És pont sárga,az fiunak is,lánynak is jó,mert sajna nem mutatta meg ,hogy mi lesz:(

2008. júl. 15. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi például a babakocsit is lefoglalóztuk, de el persze nem hoztuk a boltból. Le volt árazva és ez tetszett a legjobban. Felét kifizettük, majd ősszel elhozzuk.

Az első válaszoló voltam

2008. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan vásárolj, ami csak tetszik:) Sógornőméknek holnap lesz fél éves a gyönyörű kisfia, makkegészséges, és anyósom már a 8. héttől fogva vette neki a ruhákat:D Rögtön hazavitték, és nem lett semmi baj...

Igazából a babonák, ha bekövetkeznek, szerintem pont azért, mert félsz a következményektől, és ez a folyamatos belső stressz hat rád rosszul igazából, szóval elég, ha megpróbálod legyőzni magadban és logikusan átgondolod, hogy nincs semmi realitásalapjuk. Ezt csak azért mondom, mert 3-4 évvel ezelőttig én is iszonyat babonás voltam, pl. féltem a fekete macskáktól... aztán most van egy két éves édi koromfekete cicum:)

2008. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
VEDD MEG :)
2008. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 22 hetes vagyok, és kicsit babonás szintén. Nagyon sok ruhát kaptam hála Isten a szomszádasszonyomtól, ami az ő gyerekeié volt. Persze szekrény szaga van, bezacskóztam és egy hónapja legalább benn üdültek a szekrényben. (Tele van vele, kb 2 éves korig el vagyunk látva.) Venni nem vettem semmit, én a kapottak mosásával vártam. Nem mertem legalább az AFP eredményéig. Azzal minden redben, úgyhogy a hétvégén kibontottam egy szatyrot, és kimostam, a második adag már ázik. Szerintem vedd meg ami tetszik, mert rosszabb lesz ha elhappolják előled, hidd el! Utána úgysem találsz még csak hasonlót sem. Nem egyezr jártam már így (igaz nem babaruhával, de az mindegy is).

2008. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!