Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud olyan filmet ami...

Valaki tud olyan filmet ami egy várandós tiniről szól? Vagy esetleg olyat ami egy babáról szól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Juno
2014. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg ezen kívül?
2014. jan. 1. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

az MTV-n (régi Music Television) konkrétan tini anyákról szóló sorozat van.

[link]

megnézhető itt is...

mondjuk ez nem kimondottan film, inkább reality...

2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy aranyos film, amit régen láttam: a 15 éves kismama ez a címe Kirsten Dunst játszik benne. De ez nem dokumentum film, ha arra gondoltál, olyat sajnos nem tudok.
2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és esetleg ezt hol tudom megnézni? kerestem a neten de nem találom :(
2014. jan. 2. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

a 15 éves kismamát? Hát ha szoktál filmet letölteni akkor próbáld meg onnan leszedni, ahonnan szoktál. Ha meg nem, akkor gondolom, dvd kölcsönzőben beszerzik neked.

Van még az Ilyen az élet című film, az is nagyon aranyos én épp tegnap láttam, az két egyedülállóról szól, akik közösen nevelnek egy kis babát, elég jól bemutatja hogy kb. milyen egy csöppség mellett az élet. Ez egy újabb film, talán könnyebben megtalálod a neten.

2014. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!