Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után 8 hónappal...

Császármetszés után 8 hónappal terhes lettem mik a veszélyei az újabb császárnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem elsz nagy gond már. Azért a 8 hónap csak jobb mint a 2-3 hónap és akkor is elöfordult már nem egy nönél. de persze nem ártott volnap ha az 1 év legalább meg van.
2014. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak félek hogy esetleg nekem vagy a babának baja lenne.Mert úgyebár még úgymond "friss a heg" és parázok hogy kiszakad vagy ilyesmi .
2014. jan. 2. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 8hònapos a kislànyom és 14hetes vagyok:) es csaszaros
2014. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem félsz ? Vagy neked mit mondott az orvos ?
2014. jan. 2. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
hat most voltam ma a babaval minden ok de nekem gyulladasom van meg azt irta a papirra h fenyegeto veteles:( sokat gorcsol a hasam. amugy felek nehogy bajunk legyen meg felek h feltekenh lesz a lanyom mert nagyon anyas:((
2014. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én 7 hetes vagyok és nagyon megszeretném tartani . De az előző császáromon nagyon megszenvedtem .És már félek . Remélem nem lesz gond
2014. jan. 2. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem se volt egyszeru a szulesem 24h vajudas utan csaszaroztak.
2014. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én bementem este 6 kor és másnap reggel 8:30 kor császároztak meg . Szóval addig vajúdtam. Nagyon megviselt a dolog de mostanra már elfelejtettem :) De félek hogy most mi lesz esetleg lehet időpontot kérni hogy mikor császározzanak ? Mármint hogy ne vajúdjak
2014. jan. 2. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet mivel most automatikusan császár lesz. Akinél valami oknál fogva muzsáj a császár ott nem szoktak vajudni általában meg sem várják hogy magától elinduljon hanme programozottan megy a dolog.
2014. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki h ha megimdul akkor egybol csaszaroznak;)
2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!