Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik, ha császármetszés...

Mi történik, ha császármetszés után 1 évvel újra szülök? Mármint 3 hónapja szültem és terhes vagyok. Örülnénk, ha nem félnénk a kockázatoktól. Kell félnünk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kell félni. De ezt gondolom el is mondták a műtét után, hogy VÉDEKEZZ, mert nem gyógyult még be a seb, nem fogja bírni a terhességet!!!
2010. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival a 6 hetes kontrollon, aki azt mondta, hogy ha nem védekezünk, és úgy alakul, akkor sincs nagy baj. Csak hát azóta be is jött. Nem vagyok primkó. Tisztában vagyok azzal, hogy ha az ember nem védekezik, teherbe eshet.
2010. febr. 22. 21:33
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
ha a dokid azt mondja belefér akkor ne aggódj. mi itt a monitoron keresztül nem látjuk a sebed meg dokik sem vagyunk...
2010. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Felelőtlen vagy az első gyerekeddel szemben...
2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

Off.Mi a francnak lenne már felelőtlen az első gyerekkel szemben??

Nagy tudású!

2010. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Gondold végig, Kistudású!
2010. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Első ismét. Hát, ha a doki azt mondta, hogy nem gond, akkor nem gond. De akkor miért félsz? A doki szerint nem gond. Mi se tudunk ennél többet.
2010. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az első gyerek egy kis tündér. Kezdetektől 8-9 órát alszik, és napközben is nagyon jól elvan. Sokat foglalkozok vele. De én nem emiatt érzem magam felelőtlennek. Miért ne jutna neki ugyanúgy szeretet a következő mellett is? az nem olyan, ami elfogy. Türelem pedig hozzá tényleg nem kell, egy kis csoda. Mindig az első gyerekért aggódnak, hogy mi lesz vele, ha a második megszületik. Na, de a másodikokért, harmadikokért stb miért nem aggódnak? Az elsők a mázlisták, ők legalább egy darabig egyedül vannak :) Felelőtlen azért lehetek, mert kockáztatok a megszületendő baba egészségét (nagyobb esély a koraszülésre stb).
2010. febr. 22. 21:53
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem csak, mert engem most ez a kérdés foglalkoztat. Gondoltam, megkérdezem a véleményeteket. Amit köszönök is. A dokinál egyébként még nem voltam, de már bejelentkeztem. Ő még csak elméletben mondta a 6 hetes kontrollon. Nem tudom, mit mond, most, hogy tényleg és valóban sikerült. :)
2010. febr. 22. 21:55
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok! Ne aggódj! Nem te leszel az első az életben, akinek besikerült. Járj mindig a dokihoz, ne hajtsd túl magad és reméljük nem lesz semmi gond! A "nagyobbik" pedig túl fogja élni, sőt! Nagyon jól össze fognak nőni! Sok sikert! És jó egészséget!
2010. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!